Annem eski kız arkadaşımın canını okudu bugün şaka gibi...

Arkadaşlar esgi sevgilim evlenmişti. Ben tele ve face kapatmıştım. Kız bugün bizim eve gelmiş annemde kızın canını okumuş. Annem evli olduğunu bilmiyor. Ben komşunun oğlundan öğrendim geldiğini. Kızdaki cesarette mükemmel . Sonra ben onu aradım neden buraya geldiğini sordum senin değerini bilemedim pişmanım dedi. Ben bu kızın neyine inanıyım. Evleenen kendisi arayıp sormayan kendisi benim arkamdan iş ceviren kendisi. Benden ayrıldıktan 3 ay sonra evlenende kendisi. Ben seni çok seviyorumda diyen kendisi. Bu kadın manyakmı ben ona karşı artık hiç bir şey hissetmiyorum. Derdi ne bunun ya ...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Demekki sen daha iyiymiisin, kötüye denk gelmiş veya bunalım yaşıyor ve eski yaşadıkları ile şimdikimi kıyaslıyor..durumu zor.

0|0
    0|0
    • Ben anlamıyorum bazen insanların herşeyini verirsin bide böyle karşına çıkıp pişman oldum seni hala seviyorum diyor. Eskiden onun her sözüne inanırdım. Şimdi artık inanmıyorum bile. Haksızmıyım.

• Pardon, haklısın olucaktı :)

• Teşekkür ederim.sen de çok üzülmüşsün, hayat zor tabi, belkide senin için iyi bir birliktelik ve gelecek olmıyacaktı ve belki daha çok üzülecektin, belkide daha kötüsü olucaktı.Böylesi senin için daha hayırlıymış.dilerim mutlu olabileceğin, kıymetini bilen biri çıkar karşına.

Kızlar Ne Diyor 4

• kurtulduğuna sevin diyorum. uzak dur

0|1
    0|0
  • Hem evlenmiş hemde sana geri dönmek istiyor sencede çok saçma değil mi ? Hadi kabul ettin diyelim seninle gizli bir ilişki yaşamaya çalışacaktır böyle kıza hiç güven olmaz. Sen önüne bak derim bir sürü kız var memlekette evli kadınla hiç bir işin olmasın bence

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyom. Şimdi bin pişmanmış. Banane benim çektiğimi o çektimi bilmiyorum. 6 ay boyunca ağlamadığım gece yoktu. Şimdi beni affet diyor. Sevmiyorsa başka birini bulsun hemende tanımadığın sevmediğin biriyle evlenmiş. Neymiş ailesi içinmiş bende yedim. Ailesinin ne halt olduğunu gördü. Ben böyle insanları anlamıyorum.

• Bak işte devir döndü önceden sen ağladın bırak şimdi o ağlasın. Birde o kızın eşini düşün kız eşini aldatmak kandırmak istiyor zaten büyük bir vebal alacak sende ortak olma derim: böyle kızları görünce kız olduğum için utanıyorum hadi sen evlendin şimdi neden kocasını aldatmak istiyor ki :(

• ne ayak bende anlamdım( sağlam olmadığı kesinde )

0|0
    0|0
  • Bosver iste allah buyuk hakini yemis o yuzden mutlu olamamis ki donuyor illahi adalet ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu kızdan hayır gelmez

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...