Bayanlar bakımlı erkekler hakkında ne düşünürsünüz ?

Bayanlar bakımlı erkekler hakkında ne düşünürsünüz ? mesela dişlerini hergün fırçalayan cildini hergün sabunla yıkayan haftada 2-3 kere felan yıkanan felan filan işte ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• bakımsız erkek tanımın nedir qnq

1|0
    0|0
  • olmaları gerektiği gibi olduklarını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • biz bayanlar hayatımızdaki erkeklerin bakımlı olmasına önem veririz.. özellkle disler cok önemli bence..

0|0
    0|0
  • Tam evlenmelik

0|0
    0|0
  • Kişisel temizliğine dikkat eden erkek candır <3

0|0
    0|0
  • Bakımlı erkek kişisel temizliğine çok önem vermeli..hergün duş almalı ve hep mis gibi kokmalı heryeri..böylesini bulunca da kaçırmamalı:)

1|0
    0|0
  • Bunlar zaten olmasi gereken seyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence bakımlı erkek hergün duş alansa çok abazada olabilir mesela benim bir arkadasım her gece p*rno izler gusülüne dikkat eder hergün gusul abdesti alırdı ama mesela cenabet gezmeye alışan arkadaslarda abdest almadıkları için 2-3 günde bir bazen haftada bir yıkanırlardı. kzılarda bunları bakımlarına önem verikleri için yıkanıyoar zannediyotrlar halbuki eleman gusul abdesiin gece bozdurduğundan dolayı gusul abdesi alıyor.

meselea gayet cool bir tavırla ben buşa giriyorum diyor sonra banyoda içerden hharrgg puuff hhaarhhgg puff haaarrgg puff diye 3 kere ve ardından köörpp fuurp diye 3 kere ses geliyorsa anlıyoruz ki arkadas gusle niyet etmiş 3 kere boğza kadar su çekip gargara yaptıktan sonra 3 kerede burna çekiyor genizler yanıcak şekilde. tabureye çömelmiş bir şekilde guslün esaslarına riayet etiği için takdir ediyordum o ayrı.

0|0
    0|0
  • on numara olurr

0|0
    0|0
  • haftada 2 -3 keremi hergün yıkanman lazım :) bende bu aralar üşengeçlikten aksattım fakat haftanın her günü alırdım 1 ay öncesine inş üşengeçligimi aşarsam başlıcam yine :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...