Kapat

Sırf canınızı yaktı diye biriyle evlenmekten vazgeçer misiniz?

6 yllık ilişkim vardı. o benim canım çok yaktı. yapılacak herşeyi yaptı ben hep sabrettim sabrettim sonra patladım ve canını yaktım.Ayrıldk ama şu an hala görüşüyoruz. Ben onu seviyorum o ise hala beni aryor arama desemde 2 gün sonra arıyor. Bu gün ona " senin neden evlenmediğini biliyorum gemide çalıştığın için evlenmiyorsun " dedim. "biraz o biraz başka "dedi. "ne başka " dedim" senin gibi kız bulamadım senin kadar güzeli ve senin kadar aklıllısı yok" dedi . " peki benle neden evlenmiyorsun"dedim " canımı çok yaktın " dedi. Ben onu affettim sevdiğim için sizce bir gün o da beni affeder mi? yoksa sırf cnaı yandı diye biz kavuşamayacak mıyz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• peki benle neden evlenmiyorsun ? biri bana bu cümleyi kuracak bide ben onu o beni sevecek hala naz yapacam ha ? asla. ama sen ne yaptınki can yakacak?

0|0
    0|0
    • bende onun gibisini bulamıyorum 3 gün sonra ayrlıyorum görüştüğümden

• ya buna ailesi kız bulmuş 2 sene bir kızla 1 bucuk sene bir kızla ciddi anlamda görüşmüş hemde aynı zamanda benlede görüştü neyse ben bunları ögrenince tramva atlattım bir süre kabul edemedim sonra bastıra bastıra patladı bir gün tesadüfen ablasın gördüm o ayrıldığımızı biliyormuş ablasına hala görüştüğümzü ve bütün sakladıklarını anlattım sonrada yetmezmiş gibi bir gün sinirlenip oğlunuz bekaretimi aldı dedim ablası 1 ay ağlamış ve onla uzun süre konuşmamş.bekaretimi almamştı sinirle demiştim

• aynı anda hem senle hem başkalarıyla ha affedilemeyecek bişey . burdan sonrasının önemi yok

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • üffffffff.ya 6 yıllık ilişki bea.nasıl hemen biter

0|0
    0|0
    • 1 buçuk senedir ayryız ama hall görüşüyoruz ama sevgili olalrak değil

• o buna itiraz etmiyor ki sorun ben evlilik istiyorum

• o zaman evlenin.sorun istemiyorum :D

• cümleye dikkat ettiysen senin kadarını bulamadım yani aramış senden başkalarını denemiş olmamış yine sana dönmüş.o halde bekle şansın hala var

0|0
    0|0
    • aradı o birde gemici dünyayı dolandı aslnda cümle şu dünyay doluandm senin kadar güzelini göremedim. benle sevgiliyken 2 sene bir kızla ciddi anlamda görüşmüş sonrada bir bucuk sene bir kızla onlardan ayrılıp bana dönmüştü benim bunlardan haberim olunca canını yaktım ama baya bir yaktm

• böyle şeyler sadece dallas dizilerinde olur sanıyordum kim kimin canını yakmış bu arada belli değil skor eşit gibi geldi bana

• son vuruş yapacak bence

0|0
    0|0
  • Kavuşun be :(

0|0
    0|0
  • bu adam tehlikeli

0|0
    0|0
  • alakası yok... sen güzelsin senden akıllısı yok senden iyisini bulamam laflarıyla seni besliyo vee bu şekilde idare ediyo sende bunla yetinip duruyosun. evlenmek isteyene bunlar hikaye güzelim.

RESMEN KULLANILIYOSUN VE ÇOOOK SALAKSIN SEN.

0|0
    1|0
    • kullanması için ortada bir cinsellik bir buluşma bir bişey olur değil mi hiç bişey yok

• duygularmıda kullanamaz biz çok nadir görüşüyorz ve sadece neler yaptıgımızı söyleyip kapatıyoruz haber alıyoruz

• sen daha ne kladar bu şekilde devam etceksin. malmısın sen ya.. iki kelime muhabbete yıllardır bekliyosun. hay allahım ya ne saalaklar var dünyada... seni gördükten sonra erkeklere arrık kabahat bulmuyorum. hakediyosunuz beee

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanında senin canını çok yakmış sende yakmışsın intikamını almışsın bence artık uğraşma önüne bak karşına çıkıcak olan erkekleri bunun yüzünden engelleme bundan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • saçını yatı diye okudum sdasd :D döner döner

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...