Eğitim sistemimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?

gecen gun kenan ısıgın programını ızlıyordum ve bir ogretmen yarısmacı olarak katılmıstı...ve programın sonunda ıster ıstemez egıtıme muthıs bır denetım getırılmesı gerektıgını anladım...içler acısı su vıdeoya bır bakın lutfen..

link

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğitim sistemi hiç oturmadı.Ülkemizde ciddi anlamda sıkıntı var, sınav sistemleri ikide bir değişiyor.

0|1
    0|0
  • Evet maalesef. Gerçekte daha içler acısı tipler var. Aslında öğretmenlik en önemli mesleklerden biri ya. Hatta öğretmenlik bölümü puanı tıptan daha yüksek olsun. Ayrıca baktım ki kızlarda iş yok kendimi okumaya verdim demiş. Aferin iyi etmişsin.

0|1
    0|0
  • Ezberci sistem

0|1
    0|0
  • Komik adam ya...

0|0
    0|0
  • eğitim hayatım boyunca sıkıcı buldum, artık trajikomik buluyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk gençlerini yıldırmak ve düşünmemeye yönlendirmek için geliştirilmiş bir komplo teorisi :(

0|1
    0|0
  • açıklamayla ne alaksaı var kim milyonerdeki öğretmenin / Eğitim sistemi hiç doğru değil Türkiyedeki

0|1
    0|0
    • sistem ztn yanlıs onu herkes bılıyor..ama sıstemde calısan hocanın halıne bakar mısın ya boyle hoca olur mu?

• Olabilir ben bu hoca bize gelse diye düşünüyorum bizm hocalara bakarak bu hoca bizmkilerden daha iyi bizimkiler tüm i*ne

• ezberci sistem...

0|0
    0|0
Yükleniyor...