Siz olsanız ne düşünürdünüz? cevaplarınızı bekliyorum.

uzun süredir hoşlandığım biri var. ben onun bana bakışlarından konuşmaya çalışmasından onunda benden hoşlandığını düşünüp. onun bana karş rahat davranması için arkadaş olmak için elimden geleni yaptım. şimdi arkadaşız önceden bir birine işi düşünce soru soran, bakışan iki yabancıydık. neyse sadede geleyim ben onun beni tanıması için elimden geleni yaptım. hep ben adım attım. telefon numarasına kadar istedim aldım. arkadaşca mesajlar attım. o da artık anlamıştır ondan hoşlandığımı. telefon numarasını istediğimde falan. siz olsanız sizden hoşlanan fakat diyelim siz hoşlanmıyorsunuz telefon numaranızı verirmisiniz. kız mesaj attığında canım li cicimli gayet samimi konuşurmusunuz. bunlar bana evet oda senden hoşlanıyor dedirtiyor. bir yandan da o hiç adım atmadı şimdiye kadar. hiç o ben mesaj atmadan mesaj atmadı. bide böyle canımlı konuştuğu bir günün ertesinde soğuk davrandı bana. sizce ne yapmaya çalışıyor hoşlanıyor mu benden. yani hoşlanan biri böyle dengesiz davranır mı?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bi bayan olarak belki kırıcı olmamak için telefonunu vermiştir diyecektim ama madem canımlı cicimli konuşuyor oda size karşı boş değil.eğer hoşlanmasa canımlı cicimli mesaj yazmaz.ama biraz çekingen bir tip ise belki ilk adımı atmak konusunda sizden emin olamıyordur hani acaba teklif etsem kabul edermi diye düşünüp çekinebilir

0|0
    0|0
    • evet ben ona hiç canım demedim ismimim sonuna cım eki ekliyor. canım da dedi. yani hoşlanmasa biraz daha soğuk davranabilirdi değil mi? ben de çok çekingen biriyim. bir de onu gördüğüm zamnlar heecana kapılıp strese giriyorum suratsızlıkda yapıyorum. farkında olmadan. ben açılmayı çok düşündüm de bir türlü cesaret edemedim.

• :) gülümsettin beni şimdi.ya içinde kalmış. böle içimde kalsın istemiyorum açılcam ama ne zaman. çok sağol yorum yaptığın için kimse yapmadı yorum. basit geldi herhalde soru kale almadılar :)

• yüzünden gülcükler eksik olmasın hep gülesin benim gibi ha bire düşünmeyin de neyse siz bilirsiniz artık gerisini

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...