Protein tozuyla kas yapsam mı ?

Özgüven eksikliği var iyi giyinmeyle filan halledemedim ben bunu kas yaparsam yürümemde değişir hem dik durma problemi çekiyorum . Protein tozuyla sağlam bir vücut yapsam mı ? Doğal yolla 1 senedir doğru düzgün yapamadım istediğim gibi olmadı .

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle soruları görünce gülüyorum :) protein tozunu mücize birşey olarak algılıyorsunuz değilmi?Doğal yollada istediğin kası yapabilirsin sadece o kası yapman uzun sürer okadar.Kil obaşına 1,5 gr protein almak gerekir eğer sen bu proteini doğal yollardan karşılayabiliyorsan protein tozuna almana gerek yok ama karşılayamıyrosan ozaman ek takviye olarak protein tozuyla tamamlayabilirsin ama protein tozu doğal besinlerin yerini tutmaz 1 yıldır spor yapıyorsan protein tozu kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • hele birde tozu bırakırsan sönersin diyenler yokmu :D

ben onlara daha çok gülüyorum :))

bişey desen bu işten anlıyomuş gibi açıklama yapmaya kalkarlar bide..

• bak tamam düzenli beslenemiyorsan ihtiyacını karşılayamıyrosan ozaman al derim ama şunu unutma o saydıkların varya özellikle süt,yumurta bunları yemezsen çok şey eksik kalır bunuda unutma sadece protein tozuyla olcak iş değildir benim sana tavsiye mprotein tozunu al ama sakın yumurta süt yememezlik yapma insanoğlunun alışkanlık özelliği vardır sende alışabilirsin bu arada beslenmene lor peynirinide eklemeyi unutma 100 grda 18 gr protein vardır !

• Pekala anladım

Kızlar Ne Diyor 3

• spor yaparak kas yapmayı denesen

0|0
    0|0
  • 1 yıldır yapıyorsan takviye almalısın bence de

0|0
    0|0
  • Proteini kestiğinde havanı alırlar.

0|0
    0|0
    • Kası yapsam tozu bıraksam daha sonra normal yemeklerden yumurtayla süt yoğurtla alsam proteinimi ?

• Giderek şişin iner .o zaman yumurta sütle de kas yapılırdı

Erkekler Ne Diyor 5

• beslenmen düzgün değilse protein tozuda tek başına bir işe yaramaz

unutma vucut geliştirmede sporun etkisi %20-30 beslenmeninde %70-80dir.

0|0
    0|0
    • Biliyorum hepsini

• biliyosunda 1 yıl yerinde saymışsın görünüşe göre..

bilmek yetmiyor demek ki biraz g*tü sıkmak lazım..

sevdiğim bir laf var bu laf beni çok gaza getirir salonda çalışırken:

NO PAIN NO GAIN ;)

bol şans sana..

• kütle yapmak için kaldırabileceğim max ağırlık ve minimum tekrarla çalışman lazım. 6-8 tekrarı geçme. ağırlık artırarak 8-6-4-2 tekrar şekinde git. antrenmandan önce karbonhidrat, sonra et-yumurta vs ye. bunlara rağmen olmuyorsa kalıtım devreye giriyor yani yapma şansın yok.

0|0
    0|0
  • protein tozuyla kas olmuyor, protein tozu kullanıp hemen kaslanacağını düşünüyorsan olmaz. iyide beslenmen gerekir...

0|0
    0|0
  • Ama sonra bıraktığında vücudun bağımlısı olduğu o proteinler olmayacağı için sönersin.

0|0
    0|0
  • sen protein tozu degilde streoid denemek istiyor olmayasin iyi arastir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...