BU İLİŞKİNİN SONU VAR MI ?

Arkadaşımın kuzeni hakkında bir şey sormak istiyorum ben kızı kullandığını düşünüyorum ama bu sitedeki arkadaşların daha kesine yakın bilgiler vereceklerine inandığım için sorma gereği duydum .

Kız 15 yaşında erkek ise askerden bile gelmiş 22 - 23 yaşlarında bayada yakışıklı kızla evlenmek istediğini söylüyor karısı olmasını istediğini söylüyor ama cinsel içerikte çok konuşuyor yani sürekli öpüşme yiyişme derdinde gerçekten seviyo olabilirmi ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba umarım iyisindir, Ben sana şunları söylemek isterim;

Dünyada 3 türlü aşk vardır; İlahi Aşk, Ruhanı Aşk, Tabi Aşk ve bunlar SIRASIYLA ŞÖYLEDİR;

İlahi aşk Allah ile Senin arandaki sevgidir; yaradan seni sever sen onu seversin en kutsal sevgidir.

Ruhani Aşk Kişinin sadece kendisi için değil sevdiği içinde sevmesidir; anne ile çocuğu arasımdaki sevgi en güzel örnektir anne çocuğunu herikisi içinde sever.

Tabi aşk ise kişinin sadece kendisi için sevmesidir ki günümüzde çoğunluk bu sevgi üzerinedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• %70 Kullanıp atmak ... Birkere bir insan gerçekten severse gerçekten aşıksa o gözle bakmaz bile ne öpmesi ne sevişmesi?

0|0
    0|0
  • sevme diye bir şey yok ki saygı ve karşılıklı ihtiyaç giderme vardır, karşıdakinin işine yaradığın sürece ona iyisindir

0|0
    0|0
  • 15 yaşındaki kızın muhabbeti bu olmamalı. O yaştaki bir erkekte o kıza bakmamali.

0|0
    0|0
  • tabiki sevmiyor. bu kadar saf olmamak lazım.

0|0
    0|0
  • cocuk ugrasmak ıstemıyorr ...elınde varkenn ..askerden yenı gelmıs olması da etkılemıs olabılır 1 sene zman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nereden bilebiliriz ki içini

0|0
    0|0
  • Büyük evlilik çağına gelmiş erkeklerin genelde istekleri farklı olur. Ama her buluşmada kızla birseyler yaşamak istiyorsa işte burda bir dur derim. Yakışıklıda diyorsun başka bir kızla daha çıkmadığıda kesin değil arkdsın cok ama cok dikkatli olsun. Uzak olsun mesafe koysun biraz araya o zmn ne mal olduğu ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Kesin ve net cevap KULLANIYOR. Trust filmini bir izlermisin rica etsem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...