Hiç birine yalvardınız mı?

eski erkek/kız arkadaşına sizi terketmemesi için yalvardınız mı? ya da ağladınız mı? ya da dil döktünüz mü? sonuç ne oldu? ve aşk hakkında aldığınız kararlar, edindiğiniz en önemli tecrubeler neler

Lütfen dürüst cevap verin.

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim tecrübem şu oldu aşkla ilgili karşındakini ne kadar çok seversen o sana o kadar zor oluyor sevgiyi bir ilaç gibi düşünürsek ilacında dozunu fazla alırsan senin ya da verirsen karşındakinin ruh halide kendide deyişiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet yalvardım. Ancak beni bırakması için yalvardım 4 gün önce. Benimle yapamazdı çünkü. Bu gün ona bir mesaj attım. Onun için en hayırlısını diledim. Sonra yolları ayırdım.

Bu soru yaramı öyle bir deştiki. KEşke onu üzmeden yapabilseydim. Onun için arkadaşlık görevimi yerime getirdim. Ancak aşk görevimi yerine getiremedim.

Bunun için içimdeki ateş için sönmüyor. Gelelim tecrübeye...

Bu dünyada iyilik yapmanın bile bir sınırı varmış. Bunu anladım.

1|0
    0|0
    • Bu dünyada iyilik yapmanın bile bir sınırı varmış. Bunu anladım...hımm bu iyiydi gerçekten :)

• yalvardım ama 16 yaşımdaydım tee lise 2 zamanları şuan üniversite 2deyim görmüş geçirmişliktenmidir büyüdük ondanmı köpekler gibi bile sevsem yalvarmam cool takılırım

0|0
    0|0
  • ben normalde hiç bir insana yalvarmam ama konu aşık olduğum kişiye gelince yalvarıyorum eski sevgilimin beni affetmesi için yalvardım dil döktüm ne yaptıysam affetmedi bende demekki hiç sevmemiş diyerekten unutmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımın mezarında bir mucize yap yine geri dön diye ağladığım çok oldu...

0|0
    0|0
  • Asla ve kat'a hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yalvardım.. İkna etmeye çalıştım ama olmadı...

Şunu anladım...

Seni istemeyen birinin altına dünyayı da sersen gene de değişmez..

0|0
    0|0
  • Yalvardım hemde çok yalvardım bırakma sensiz olamam diye. Sonra tamam dedi ve beni aldattı aldattığını anladığım anda bende onu aldatmaya başladım :) .. Tecrübem ise gidene asla dur deme giden gider zaten er ya da geç gider çünkü aklına koymuştur birkere. hem aklına hem de diline koymuştur :)

0|0
    0|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • kimseye yalvarmam bana yalvarmasınıda istemem insan neden kedini bu kadar aciz ve küçük duruma düşürsünki...

0|0
    0|0
  • Sonuç karşıdakinin götü kalkar sende öyle yalvardığına pişman olduğunla kalırsın

1|0
    0|0
  • Beni tanıyanlar, ısrar etmekte hiç iyi olmadığımı bilir.

Bişiyi bi' kez isterim ve "ya şimdi ya da asla"yı da severim.

0|0
    0|0
  • o kadar yalvarıldı, yalvarmak da hakkım bence. size ne amk:(

0|0
    0|0
  • evet bana değer vermediğini belli etmişti çok kalbim kırılmıştı beni sevmediğini anladım gözyaşlarımı tutamamış ve ağlamıştım. Gerçekleri anlayıp umudum kalmayınca onu kafamdan attım. Kafamda soru işareti kalmadı.Çok çabuk unuttum onu ve benimle ilgilenenlerle flört etmeye başladım.Bu sabah utanmadan aradı meşgule bıraktım. ısrarla tekrar tekrar aradı telefonu kapattım. Ben gemileri yaktım artık dönüşü yok herkes kendi yoluna.

0|0
    0|0
    • bravo...

aramaya devam eder mi ki... ben de böyle olsun istiyorummm

• sen onun seni sevdiğine dair en ufak bir umudun olduğu müddetçe onu unutamazsın.sevmediğine emin olunca unutursun.

erkekler ise sen onu tamamen unutup hayatına baktığında ararlar.Birçoğu sevdiği için değil ilgi gösteren kalmadığı için ararlar. senin ilgin ve enerjinle besleniyordur ve sen onu ortada ... gibi bırakınca dönerler. aslında demek istedikleri şey şudur "ne oldu neden benimle ilgilenmiyorsun sen ilgilenmeyince beni havalandıracak kimse olmuyor birilerini süründürmeliyim ama yok" diyor

• bi gelse ona bana yaşattıklarının aynını bir bir yaşatıcam. benim onda katlandıklarıma evli olanlar bile katlanmıyor artık...

• Evet ağladım yalvardım sonuc geri döndü :) "bana kıymadı kıyamadı" :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...