Timurtaş uçar laikler kafirdir diyor

bende katılıyorum siz ne düşünüyorsunuz laikliğin anlamı dinsiz devlet demek bu arada yani laikliği kabul eden islamı reddetmiş oluyor siz buna rağmen laikliği benimsermisiniz

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• cidden öylemiymiş ? yeni duydum

0|0
    0|0
    • evet öyleymiş youtube'a timurtaş hoca laiklik yaz dinle adam çok fena şeyler söylüyor ve gerçektende doğru şeyler ve bu hoca öyle üfürükçü falan değilmiş araştırdım 20. yüzyılın en iyi hocası diyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonuna kadar laikliği savunuyorum. Sonuna kadar Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulü Diyorum ! ve demek istiyorum ki ben bu söze katılmıyorum. ve insanlar hakında, inançları hakkında böyle yorum yapıyorlar ve haklarına giriyorlar. ben de hakkımı helal etmiyorum. Asıl bir mümine, İslamdan çıktığını söylemediği sürece kafir denilmemesi gerektiğini bir öğrensin bence o. bu arada laikliğin anlamını bir araştırsan iyi edersin birader.

0|0
    0|0
    • işte islam ve laiklik birarada durmuyor laiklik şeriat kuralları gidecek diyor laikliğin anlamı dinsiz dewlet demek kardeş . timurtaş hoca laiklik de youtube dan izle bakalım gene böyle düşünebilecekmisin .

• birader çok takma kafana böyle şeyleri sen boşver. edebinle, imanınla yaşa şu hayatı ve sevaplarınla göçüp git. gerisi önemli değil.

• sen videoyu sonuna kadar izledinmi ayrıca bu hoca 20. yüzyılın en iyi hocası deniyor diyanet ve tarikatler tarafından

• bilmeden tanımadan benimseyen hayır ama biliyor ve dinimizide biliyor ise kafirdir

0|0
    0|0
  • klasik pilavlı muhabbetleri :) "laikler" ne demekse artık. insanlar laik olmaz devlet laik olur abisi öğrenin bunları. laik bir devlette yaşadığınız için siz de kafirsiniz o zaman :) cidden böyle düşünüyosanız Allah size soracak niye hicret etmedin kafir devlette yaşadın diye. ne cevap vericeksiniz o zaman :)

1|1
    0|0
    • ben zaten laikliği benimsemiyorumki ... hicret edecek biryer yok arabistan bile amerikan uşağı oldu

• suriye ve iran şeriat i işine geldiği gibi uyguluyor kurana göre değil link

• sana hayatta başarılar ama çok kaptırma kendini youtube'a benden abi tavsiyesi :)

• insanların bütün dini hakları anayasayla garanti altına alınmış daha neyin zırvalaması lan bu. beyninizi çamaşır suyuyla mı yıkıyolar nasıl bu kadar saçmalayabiliyosunuz hayret

1|0
    0|0
    • laiklik bambaşka bişey kardeşşşş ben laiğim diyen adam islamı reddetmiş oluyor şuanki dewlet hala dinsizdir çünkü laik devlet ibaresi hala duruyor

• osmanlıyı bilirmisin işte şu devlet şeriatle yönetilse aynı osmanlı gibi oluruz mesela osmanlıda 623 yılın tamamında toplam 15 tane el kesilmiş yani 15 tane hırsızlık yapılmış osmanlıda insanlar dükkanlarını namaz vakitlerinde kapatmadan herkez camiye gider sokaklar boşalırmış işte böyle bir yaşantı olurdu

• sudi arabistanda iranda her hafta 4-5 kişi idam ediliyor sen 500 yıl öncesi gibi mi sandın dünyayı insanları :)

Yükleniyor...