Eski sevgilimi arayacak biri lazım. Biri bana yardim edebilir mi acaba?

isteyeceğim şey çok saçma biliyorum.ama bana bi ses lazım. eski sevgilimi arayacak biri. ama yurt dışı aranıcak. biraz yazabilir yani fatura. sadece şansımı deneyeyim dedim. konuşucağınız şey ise arayacaksınız onunla konuşmayacaksınız sadece yanınızda bi başkası varmış gibi yani ben varmışım gibi hani konuşmak istiyodun aradım işte konuş filan diyip kapaticaksınız. o sizi aramaz. ararsa da yanlış numara çevirmişim diyeceksiniz bu kadar. bu benim hayatımı kurtara bilir ama sadece 1 dkkanızı alicak:)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne dicez tam olarak

0|0
    0|0
    • Fikir iyi fikir ama.guvenmiyorum kimseye fikrimi her dkika degistiriyorum.tamam millet soru bitdi.dagila bilirsiniz.tesekkurler.

• peki sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 3

• boğazına kadar batana kadar nerdeydin yardım eden erkeğin aklına sıçıyım

0|0
    0|0
  • Burdan soracağına git bir arkadaşına söyle bunu bence.

0|0
    0|0
  • Git başkasını bul senn arkadaşın yokmu burdan arıyosun kişiyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öbür dünyada bütün gerçekleri öğrenecek nasılolsa bu hayat ise o hayata kıyasla kısacık 1 dakika, ne demiş şair ömür çiçek kadar narin bir gün kadar kısa ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına ama ben öyle demicem ben dicem ki bir gün ortaya çıkabilecek bir gerçek için uğraşmanın bu çabayı sarfetmenin manası yok bu yaptıkların hala onu deli gibi umursadığını gösteriyor sen ise umursamamalısın.

0|0
    0|0
  • burdan oyle bısey ısteme bence.herkes yardımcı olmak ıster sana ama burda oyle bısey yapmamalısın

0|0
    0|0
  • Gel kız yamacıma ben ararım :D

0|0
    0|0
    • Gercektenmi?

• Amin cümlemize.

• Amin.Aminki kimse benim yasadiklarimi yasamasin diiye

Yükleniyor...