Arkadaşınızla Hoşlandıgınız çocuk arasında kalsanız ?

merabalar direk konuya giricem dershanede ilk zamanlardan beri bakışttıgım bı çocuk vardı sadece bakışmakla geçti 2 ay herneyse gecen hafta kızlarla otururken arkadaşımın bır tanesı bırınden hoşlandııgını soyledi fotografını gosterdı meğersem benım bakıştıgım çocukmuş hayırlısı olsun dedım takii dune kadar faceye bı gırdım bırı eklemış tabı ben çocugun ısmını bılmıyodum fotograflarına baktım o çocuk ! senınle tanışmak ıstıyorum uzun zamandır dedı hey yarabbım sınanıyorum heralde :) neyse sonra çocuk durmadan mesajlar atıyor dedım bak arkadaşım senden hoşlanıyor olmaz oda benı sen ılgılendırıyosun dedı yapamam bunu arkadasıma dedım hala vazgeçmiyor sızce npmalıyım

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşın kaderine razı olmalı...Sevenler de kavuşmalı... :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence o çucuğu seç. Neden olsa aynı teklifi arkadaşına yapsa, oda kabul eder, seni daha az önemserdi.

0|0
    0|0
  • ikisine de neden seni seçiyim diye sorarım ...
    eğer bana cevap verirlerse cevap vereni elerim direk...

0|0
    0|0
  • arkadaşını seç erkeklerde bir kızı ilk kim görürse onundur çoğu zaman o kurala uy sende

0|0
    0|0
  • s. et arkadaşını :D

0|0
    0|0
  • o cocukktan yararr gelmezz bosverrr engelle gıtsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadaşımı seçerim, ayrıca çocuğa arkadaşım senden hoşlanıyor da demem. Sadece "İstemiyorum" der kestirip atarım. Arkadaşım söylemek isterse kendisi söyler. Gelip bana anlattığı bir şeyi elin adamına söylemem, hoş değil.

0|0
    0|0
  • bakışmışsın,çocuk da cesaretini toplamış açılmış.. sen ondan hoşlanıyosun o senden.. çok çok yakın arkadaşın değilse bence reddetmek saçma.

0|0
    0|0
  • sevdiğin insan her zaman önde olmalı bence. eğer çok seviyorsan arkadaşına yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Bence arkadaşına herşeyi anlat anlayışla karşılayacaktır.

0|0
    0|0
  • Orta upl nulmaya calsrm

0|0
    0|0
  • arkadaşın dersaneden bir arkadaşınsa es geç gitsin dersane arkadaşlıkları çabuk unutulur. çocuğa evet de. kızdan sakla durumu. ya da kızla arkadaşlığını bitir sanada yazık değil mi? hem çocuk seni seviyormuş.

0|0
    0|0
  • sen arkadaşınla konuş niye saklıyorsun sen onun hoşlandığını bilmeden sevmişsin anlayışla karşılamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...