Acaba çocuk niçin yanaşabilir, hoşlandığı için mi?

aynı sınıfta bulunann iki gencin ilk çocuğun kıza karşı birgün umursuyor gibi davranmsı öbürsü gün umursamaz davranmasından dolayı kızın da artık umursamaz görünmesi ve çocuğun artık kıza yanaşmaya çalışması onun çevresine yada kızı görebilceği yere oturması sınıfta acaba çocuk niçin yanaşabilir artıkın hoşlandığı için mi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu çocuğun kıza yanaşması,kızın umursamaz davranması,sonra kızın çocuga yanaşması,cocuğun umursamaz davranması,bunu gören arkadaşının ikisine birden soğuk davranması,onun soğuk davrandığını gören kızın arkadaşına yakın davranması,bunu gören öğretmenin falakaya yatırması,müdürün atması,velinin tutması,milli eğitimin sallaması,serkanın bir bok anlamaması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allahım yoksa geri zekalımi oldum 3 defa okudum anlamadım yahu

0|1
    0|0
    • lan demek istediğim erkek kıza önceden umursmaz görünürmüş bazende umursar gibi görünürmüş bundan dolayı kız da artık ona karşı umursamaz davranmış ve bunun sonucunda çocuk kıza karşı hep yanaşma halindeymiş onun çevresinde otururmuş onu görmek için demek istedğim çocuğun yanaşma sebebi artıkın kıza karşı hoşlandığı için mi böle davrnıyor bunuda anlamadıysan kalın kafalısın pardon amaa doğru ...

• Lan ne be terbiyeli ol babanın oğluyla mi konuşuyorsun

• hoşlandığı için diye algılıyorsun sen sanırm ama üstüne alınma oyunda oynuyor olabilir.

0|0
    0|0
  • bende de algı bozuklugu başladı. sanırım yaşlanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam olarak ne demek istiyorsun anlayamadım

0|0
    0|0
  • Issın adamdan bir cümle " Uzun bir cümleyle etkileyici bir konuşma yapmış olmuyor, sadece düşük bir cümle kurmuş oluyorsunuz".

0|0
    0|0
Yükleniyor...