Kızın sessiz kalması erkek için ne ifade eder ?

Bi ilişkiniz bitti diyelim haklı veya haksız ayrıldınız ama saçma bir nedenle yaptınız bunu dengesizlikleriniz yüzünden ne yapacağını bilemez tavırlarınız yüzünden bir dediğiniz bir dediğinizi tutmadığı için bahanelerle ayrıldınız. Gerçekten sevdiğiniz için kıza geri döndünüz geçmişte de gerçekten sevdiniz ama dediğim gibi bişeyler ters gitti kendi çapınızda olmuyor yürümüyora getirdiniz lafı ve bitirdiniz karşı taraf, ondan ayrıldığınız gün küfür gibi laflar etti size, bir daha bana mesaj atma falan dedi. Ayrılmanızın yarınsı ve diğer 3-4 haftası gayet normal gülüyor ve size mesaj atmıyor aramıyor sormuyor sessizlik hakim size karşı ne düşünürdünüz?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kız sessizse allaha şükredip namaza kılmanın vakti gelmiş demektir

0|0
    0|0
    • yani size mutluluk mu verir

• o zaten hep yoklukta şuan bile yoklukta ama dönmüyor çünkü ya sevmiyor ya gururdan son söylediğin konusunda haklısın

• ha şunu bileydin takma kafana başkasını bulursun

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer bir kız susuyorsa gerçekden erkek o davayı kaybetmiştir.Çünkü bir kadın erkek ile kavga edebilyorsa halen seviyor ya da bir umudu vardır.Susuyorsa dava kapanmıştır

0|0
    0|0
    • ya gururdansa yani adam onu kırdığı içinse ve kadın daha üzülmemesi için susuyorsa

• Araya biraz zaman biraz özlem girdikden sonra ben atar şansımı denerdim.O kişinin karşılığı nasıl olur bakarım eğer yok tersliyor ya da cevap vermiyorsa biraz daha beklerim.Eğerki bana ılıman olarak karşılık veriyorsa inceden tekrar kazanmaya çalışırım.Zaten o aşamaya gelmeden önce mutlaka bir tartışma yaşanmıştır ondan edindiğim tecrübeler doğrultusunda hareket ederim

• Böyle bir durum başımdan geçti efendim dilerseniz açıklayayım. Benim açımdan evet sessiz kaldım diyebilirim olaylara. Bunun sebebi ise geçmişe ait tüm güzel günlerimizin hatrına. İnanın bana o kişinin sessiz kalması olayların kendisini üzmesidir ve geri kazanmak için sessizce düşünce içerisindedir. Belkide geri kurtarmak istiyordur. Bence konuşmak için fırsat kollayın açık açık konuşun tavsiyemdir...

0|0
    0|0
  • Sorulan sorulara veya muhabbete cevap vermiyorsa,bende de soğukluk olur

0|0
    0|0
  • bi merak uyandırıyor..

0|0
    0|0
  • başkası var kesinlikle1

0|0
    0|0
  • Delirtir beni.

0|0
    0|0
  • Çok sevmiş,erkek bence alakası yok,susmussunuz bir takim kendine gelmistir,bence gururun dan etmistir kufurler,hazmedememistir,seviyordur,kaybetmek istememistir,hicbirseyi gözü görmemistir. O kadar sevmis ki,gözü kör olmuş o erkeğin.

0|0
    0|0
    • yani şimdi beni seviyomu

• sorumdaki kız olan taraf ben diğeride o bilmiyorum kafam karısık

• karar senin yolun acik olsun.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir merak duygusu olur sadece. Ama sevmiyorsa eğer, çok da üstünde düşünmez. Bir an merak eder, belki de arar bir yoklar sonra yine aynı kafayı yaşar.

0|0
    0|0
  • eger sesız kalıyorsa okişi bitmiştir. kalbınde ya da cok gurur varsa mumkun değil atmaz adım

0|0
    0|0
Yükleniyor...