Kapat

Sırf yüzerek vucut yapmak imkansızmı ?

Sırf yüzerek vucut yapabilirmiyim ben yemeklerime dikkat etmek şartı ile :)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• mümkün değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Olabilir yüzme tüm vücudu çalıştırır

0|0
    0|0
  • Olur bence

0|0
    0|0
  • Yapılabilir ama tek başına yeterli değil. Boğaza hakim olmak lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• vücuddaki tüm kasları çalıştıran tek spordur yüzme... kesinlikle yaparsın ve çok orantılı bir vücüdun olur.. tabi yemegne de dikkat et ve protein agırlıklı beslenmeye calıs...

0|0
    0|0
  • yaparsın yüzme sporu vücudunda her kâsi çalıştırıyor . spor salonları yerine yüzme havuzu açsa belediye daha iyi olur da işte beyin Bedava olunca neyse cevap yani yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Vücut yapmaktan kasıt şekil vermekse mümkün gelişip büyümekse hayal

0|0
    0|1
    • agırlık ekledigimi düşün

• cok saçma bir cwp verdin yüzücüler yüzere mi yapıo vucudu hayır agırlıkda basıyolar ama

• ağırlık çalışıp yüzerek mi yaptım dicen

• Niye imkansız olsunki?Yüzmek çok güzel bir spordur ayrıca çok güzel kasta geliştirir omuz,göğüs,sırt,karın gibi kesinlikle güzel bir fiziğiniz olur

0|0
    0|0
  • En orantılı vücut yüzücülerde vardır zaten yediklerinede dikkat edersen çok orantılı bir vücut yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Yüzme sporu beden gelişiminin temel sporlarından biridir. Tüm vücut kaslarının kullanıldığı sporlardandır. Su direncine karşı yapılan bir spor olması nedeniyle kas kuvvetine ve genel dirence önemli katkılarda bulunmaktadır.

0|0
    0|0
  • Yaparsın helede çok yaptınmı omuzlar kapı gibi olur :)

0|0
    0|0
  • yuzucu vucudu yaparsin arnold degil michael phelps gibi olursun

0|0
    0|0
  • en iyi spor yüzmedir. imkanın varsa günde 1-2 saat yüz, fazla da tıkınma sonucu görüsün zaten.

0|0
    0|0
  • İmkansız değil ama bunun yanında günde 300-400 tane mekik çekmek de gerekir karın kası için.

0|0
    0|1
  • Bu site malesef bu sorunun cevabı için yeterli değil , uzun zamandır buradayım bilgili kişi sayısı çok az bu tarz konularda. ben de dahil

0|0
    0|1
Yükleniyor...