Dün Beşiktaş'ın Resmen 3 Puanını Çalmadılar Mı?

Şimdi Fenerbahçeli arkadaşlar tarafsız gözle baksın biraz lütfen önce Fnerbahçilerin beklentilerine bakalım

1. Golleri verilmemiş Kuyt Tolga'ya dokunmamış bile Fenerli arkadaşlara göre Kuyt'ın maç sonundaki açıklaması Tolga'ya müdahelem var diyor. Zaten tarafsız gözle bakan, Kuyt'ın elinin Tolga'nın suratında olduğunu Tolga'nın başının müdahele sonrası sola doğru nasıl savrulduğunu görecektir bu da Kuyt'ın müdahelesi olduğunu açıkladığı röpörtaj link

2. Fenerlilerin tek haklı olduğu pozisyon Mustafa Pektemek'in elle oynaması doğrudur penaltı. Bunun maçın sonlarına doğru olduğunu unutmayalım lütfen

3.Şimdi gelelim bizim beklentilerimize Caner'le Necip aynı anda birbirini çekiyor neye göre Fener'e faul veriyorsun ikiside birbirini çekerken kesinlikle Necip'in kartı yanlış karar.

4. Maç 3-2 Emenike yerden kalkarken Sıvok'a önce tokat atma girişiminde bulunuyor daha sonra kafa atma girşiminde bulunuyor Sıvok kafasını geriye doğru çekmesi atıyordu kafayı girişimde bulunmanın kırmızı olduğunu bilmeyen arkadaşlar kafası gelmedi diye saçma bir yorum yapmasın lütfen.

5. Veli topu çok temiz bir şekilde Alper'den alıyor hakem faul veriyor bunun sonucu barajdaki oğuzhanın elle oynaması sonucu sarı görüp cezalı duruma düşüyor o sırada Alves eliyle hakeme sarı kart işareti yapıyor Alves'e sarı kart verilmiyor Guti'nin Eskişehir'de sarı kart işareti yaptı diye ikinci sarı kartttan atıldığını hatırlayalım.

6. Alves Ersan'la çıktığı hava topunda ellerini kullanıyor ve dirseği Ersan'ın surarına geliyor çok net faul ve sarı kart hakem bırakın faul vermeyi hakem oyunu devam etttirdi

7.Alves Oğuzhan'a çok net faul yapıyor hakem faulü varmiyor sonra Alves yerdeki Oğuzhan'ın ayağına basıyor ki bence ayağını orada çekebilir basmayabilir Oğuzhan'ın ayağına yine devam ve kart yok.

Şimdi Fenerli arkadaşlar nasıl hakemden şikayet edebiliyorlar ben anlamıyorum lütfen tarafsız gözle bir kez daha bakın ve nasıl hakkımızn yenildiğini görün.

link

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Göz var nizam var

10 kişiyle fenerbahçenin oynadığı oyun 3 puanı hakediyordu

Ayrıca fenerbahçenin bir penaltısı verilmedi bunu herkes gördü

2|2
    1|1
    • Ben Fenerbahçe'nin oynadığı oyunla ilgili bir şey söylemedim farkındaysan ikinci yarı tek kale oynadı doğrudur. Bir penaltısının verilmediğini belirttim zaten maçın sonlarına doğru olan bir pozisyon oraya gelene kadar olanlar ne olacak.

• Oyuncu psikolojisinide düşünmen lazım orda her oyuncu soğuk kanlı olacak diye birşey yok hakem bu gibi şeylerde orantılı yönetti maçı

• Olsun abi banane soğukkanlı olmaması ona o hareketleri yapma hakkını vermiyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• Her iki tarafta hakkının yendiğini iddia ederken haklı. Hakem maçı katletti. Fenere ikinci kırmızıyı göstermekte çekindi Emenikeye göz yumdu. Bi de Türkiyenin en iyi hakemini bu maça atadık diye geriniyorlardı sonuç ortada.

0|0
    0|0
    • ben o arkadaşımı çok severdim tıpkı benziyorsun ben ona hep lülü derdim saçları kıvır kıvırdı çok şirindi sende öylesin benzettim keşke sen o olsaydın çok mutlu olurdum :/

• inşallah canım :)))

• Bu maçta tekrar izleyince Necip'e ağır bir karar oldu ama en mutlak şey Emenike'ye kırmızı verilmemesiydi,bu en büyük yanlışlardandı

Cüneyt Çakır'ın her ne kadar doğru kararı olsa da yanlışları da göze battı ne yazık ki bir de Fenerli olacak bence fazla takılmayın

0|0
    0|0
  • asıl fenerbahçenin 2 puanını çaldılar :)

2|1
    0|0
  • galatasaray maçında 1 hata ile hakkımız yendi diyen beşiktaşlılar fenerbahçe maçında 4 hata ile hakkınız yendi kusura bakmayın gs bjk maçları daha masum bu maçlar yanında

emenike kırmızı

necip haksız yere atıldı

vs vs...

1|0
    3|2
  • Bu ne lan böyle roman gibi?

Başlığı okudum, haklısın.

5*.

0|0
    1|2
  • çok haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hakkımızı yediler yine (= B|J|K =)

0|1
    0|0
  • maç ortada Fenerbahçe'nin oyunuda ortada 10 kişi olmasına rağmen üstünlüğü hala neyin heabını yapıyorsunuz

1|2
    0|0
    • Ya Fenerbahçe'nin oyununa bir şey demiyorum ben hatta yazacaktım ikinci yarıdaki oyunundan dolayı Fenerbahçi'yi kutlarım diye ama başımda bir bela var rahat yazamıyorum yegen olunca insan kızamıyor işte :) Benim kızdığım hakem hatalarının bariz bir şekilde Beşiktaşa daha çok yapılmasına rağmen Fenerlilerin hakem bizi mafetti demesi.

• Bjk oyuna ağırlığını koyamadığı için kazanamadı.Oyunun ikinci yarısı fener fizik ağırlığını oyuna koyarak daha iyi oynadı. Haksızlıklar ise çift taraflıydı. fenerin verilmeyen penaltısı vardı ve emenike kırmızı kart görmeliydi.Necip'in kırmızı kart görmesinden sonra eşitlendi oyun

0|2
    0|0
    • Fener'in penaltı pozisyonu maçın sonuna doğru oldu maç 3-2 iken Emenike'yi atma cesaretinde bulunsa her şey çok farklı olurdu.

• Alıştık puanlarımızın gasp edilmesine .

0|1
    0|0
  • Bende Beşiktaşlıyım fakat 11kişi iken 10 kişi kalmış takıma karşı farka gidemeyipte üstüne acemice goller yersen olacağı budur..

1|2
    0|0
    • Ona bir diyeceğim yok tam bir aptallıktı takımın geri çekilmesi.

• Necip in ilk sarısı da yanlış.Topu dokunuyor önce.Ama tarafsız olmak lazım.Oğuzhan da 2. sarıdan atılmalıydı.2 takımın aleyhine de kararlar çıktı yani

0|2
    0|0
    • Necip'in ilk kart haklıydı ya orada toptan çok ayağına basıyor. Sayılarına bakarsak Beşiktaş'a yapılan haksızlıkların çok fazla ve bariz olduğu ortada.

• İlk müdahele topa ama.Faul belki ama kart yanlıs.Sonucta güzel maç oldu.Son saniye topal dokunmasa yeniyorduk.

• link

link

Tartışmalı pozisyonların fotoğraflı şekilde açıklaması. Yorum sizin.

5*

0|1
    0|1
    • Mustafa'nın pozisyonuna penaltı verilebilirdi bence çünkü arkada Fnerbahçeli oyunculara gelme ihtimali çok yüksek topun benim kızdığım profesyonel topçusun çıkma abi topa öyle.

• oguzhan ile ersanın atılmasından niye bahsetmedin hiç ? objektif olmaya bak,11-11 oynansaydı dörtlük olurdunuz maç onu gösteriyodu.ilk 7-8 dakika iyiydiniz okadar.

0|2
    0|0
    • Oğuzhan'a bir pozisyonda sarı verilmemiştir doğru gördüğü sarı kartında ne kadar yanlış bir faul sonrası gördüğü de ortada bahsetme gereği bile duymadım bu yüzden.

• Eyvallah iyi günler sana kardeşim maksat muhabbet zaten :)

• Sen tarafsiz gözlemi bakiyosun şimdi ? Maci izleyen çocuk güler şu dediklerine

1|2
    0|1
  • beşiktaşıda sevmem ama fenerin adam gibi mac kazandığını görmedikki

0|1
    0|1
  • Ya maç iyiydi hoştu ama dediklerine harfiyen katılıyorum...

0|1
    0|0
    • Maç çok güzeldi bir an bile gözümüzü kırpmadık özellikle Fener'in eksik olmasına rağmen oynadığı oyun gerçekten çok iyiyidi.

• aynen öyle

• Öyle

0|1
    0|0
  • çalmadılar

cayırt

0|0
    0|2
  • hayır çalmadılar daha fenerin çaldılar

1|2
    0|0
Yükleniyor...