Kapat

Sizce hangi kap daha iyi ?

Arkadaslar benim cep telefonum galaxy s4 ona kap alicam ilk kabimi orijinal aldim ama anca 4 ay kullanabildim o kadar para verdim sonucta insan daha fazla kullanmak istiyor. Bu dışarıda satilan galaxy s4 kaplari kac para hic alan kullanan var mi ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 20 15 falan taş catlasın 30

0|0
    0|1
    • Peki uzun sure kullanabildin mi aldiginda ?

• O kadar kullaniyosan haklisin valla

• bide en iyi cevap secersen xper e ihtiyacım var

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Kalite kap al bari (= 60 tl falan

0|0
    0|0
    • Ya aldim ama dedigim gibi 4 ay dayandi bana az geldi neticede ogrenciyim ben daha cok dayanmasini beklerdim

• Öyle :D

• soruma gel bakem (= bende bir soru sordum :P

• yan sanayi felan al ya pek fark etmiyor orjinal le bende kullandım üç ay yetti note iki ye

0|0
    0|0
  • 10 tl ye yandaki tuşarı açık bırakan modeller var onlardan alnı model ve aldım alalı kullanıyroum kabını dışardan almıştım onları dene akranı kapatmayanlardan!

0|0
    0|1
    • Zaten bir ekrani kapatmayan bide kapakli almak istiyorum kaca almistin peki

• Peki ne kadar zamandir kullaniosun kabi :D

• aldım alalı çizilmedi bile hatta 2 kez yere düştü 1 metreden felan telime hiçbişi olmadı ekran üstü düşmesine rağmen! belki eline biraz kalın gelicek kabu taktığında ama emin ol çok iyi koruyor ve salam=) bu arad beni eklermsiin yaa bana mı öyle geldi yoksa çokmu şirin konuşuyosun:D korkma asılmıcam=) öyle biri değilim=)

• Bilemyiorum. ljkbıgu98jopş

0|0
    0|0
  • 75 liraya var dolu

0|0
    0|0
    • Oha dışarıda satilanlarda mi

• evet s4 e para verirken sorun yok kabına 75 deyince oha -,-

• Taksitle aldim kabida taksite baglamim bir zahmet :D

Kızlar Ne Diyor 1

• 30 tl fala orjinal alma

0|0
    0|0
    • Bi cahilik edip orijinal aldim simdide normal almak istiodum da kararsiz kaldim diye sordum :D

Yükleniyor...