Lütfen ya bir okuyun bir yardımcı olun çok üzgünüm ne yapmam gerek..

arkadaşlar eski sevgilimle barıştık... her şey iyi güzel gidiyordu.. vardiyalı çalıştığı için gündüzleri konuşamıyorduk.. o 6 da işe gidip gece 12 de çıkıyordu... genelde o zaman yazıyordu.. pekte konuşamıyorduk zaten.. ama şu vardı.. beni hiç merak etmiyor nerede çalıştığımı bile sormadı... gündüzleri ben yazınca yeni uyandım yok işte bilmem ne dersine çalışıyorum diyordu... geçen gün mesaj yazdım cevap yok gitmedi sandım boş mesaj attım cevap yok cevapta verilmiyor yazdım... oda bana işe gittiğini işyerinde telefonu eline alamadığını sinir etme beni yazdı.. tartıştık... sonra yine düzeldi aramız... dün gün boyu bana yazmadı oysa haftasonuydu muhakkak boş vakti vardı... akşam yazdım nasılsın diye cevap yok bir mesaj daha yazdım kurduğum hayallerin başrol kahramanı bana böyle yokmuşum gibi davranan biri olamaz hadi iştesin peki ya gündüzleri? başkalarından sonra kalan zamanlarını benle doldurma diye... saatler sonra bana yazdığı şey bugün çok içmişim cevap veremedim özür dilerim oldu.. öze gerek yok dedim tamam yazdı... şimdi neden yazdın bunun gündüzü de vardı bugün içtin peki ya diğer günler de aynıydın ben oyuncağın değilim sıkılınca gelip oyuncağın bıktım resmen bıktım hala dalga derdindesin ne istiyorsun benden ne canımı mı sevgi desen sevdim hemde çok kimseye bakmadım elimden geleni yaptım emek verdim ama yok yok ...buna da cevap vermedi tabii bende bugün sabah bir mesaj daha yazdım benle neden barıştın yapamıcaksan istemiyorsan neden deli etme beni cevap ver yazdım...ama yok cevap... neden bu böyle ya susması deli ediyor beni...ne yapmam lazım artık bundan sonraa

Güncellemeler:
aldım ben cevabımı tamam istemiyorum yazdı... off yaa çok üzgünüm ben... yazmıcam birşey...tamam bile demicem

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Jetonu bitmiştir, Anlayış...

0|0
    0|0
    • cevap geldi...tamam istemiyorum yazdı

• :) barışınca bana mesaj at (=

• maalesef böyle birşey olmucak çünkü ben dayanamadım mesaj attım...o eskşhrde ben sınavlarımiçin glicem diyordum.. dün yazdım ayın 11 inde ordayım kararın değiirde birşeylerin farkına varırsan ararsın aramazsan bu defteri sonsuza dek kapatıcam yazdım..

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok fazla üstüne düşmüşsün.Bırak gitsin, o zaten seni kafasında bitirmiş.eminimki başka biriyle birliktedir. Sende daha fazla üzerine düşüpte değerini ayaklar altına aldırma.Kadınlar bir çiçektir çiçekler ayaklar altına alınamazlar günahtır. Hiç cevap yazma kendisi yazsa bile yazma eğer birgün ısrarla barışmak isterse kesinlikle reddet, Çünkü bilki o zaman yalnız kalmıştır yedekte onu seven biri var düşüncesiyle sana yazmıştır.

0|0
    0|0
    • anladım tamam istemiyorum dedi... bende tamam yazmayı düşünüyordum ama yazmim o zaman

• kesinlikle yazma ve hatta merak edip yazsa bile yazma ..Hatta dahada ileri git facesi falan varsa sil ve engelle.

• Çok uzunmuş ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yazma artık bırsey bılıyuorum cok zor ama adam bıkmış sanırım bıraz bekle sakınles baktın olmuyor bıtır

0|0
    0|0
    • bıktırcak birşey yok ki... 1 hafta oldu barışalı hiç konuşmadık bile.. neredeyse... zaten yazdı tamam istemiyorum diye.. bunun üzerine ne denir ki...

• Bıtmıs o zaman

• En iyisini yaparsn belliki ilgisi kapmamis yasadigin sey cok aci nisanlimda boyle yapmisti bir kere,artik uzulme onune bak sen sana gercekten deger vrren birisini bulursn ins kardesim

0|0
    0|0
    • sağol aminn...tek isteğim bu... moralim tamamen altüst...

• Duzelir elbet baska seyler dusinmeye calis

• zerre kadar umrunda değilsin. o yüzden şutla gitsin beyinsizi. ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • boşver cevap verme keşke hakkımı helal etmiyorum deseydin

0|0
    0|0
Yükleniyor...