Beşiktaş-Fenerbahçe maçının yıldız oyuncusu olarak kimi seçersiniz?

Ben Almeida ve Tolga derim,Almeida cidden iyi mücadele etti hatta Oğuzhan'da güzel oynadı 2 güzel gol pozisyonunu kaçırmasa bence maç daha farklı bitebilirdi.

Hiç hakem meselesini karıştırmayacağım bence siz de karıştırmayın Beşiktaş daha iyi oynadı ve beraberlik Galatasaray'ın işine yaradı.

Sizce yıldız kimdi?

• Almeida
    12% (1)27% (3)21% (4)Oy Ver
  • Tolga Zengin
    62% (5)64% (7)63% (12)Oy Ver
  • Emenike
    26% (2)9% (1)16% (3)Oy Ver
  • Kuyt
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Olcay ya da diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• tolga çok net goller kurtardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• işte yurdum salak insanı futboldan bukadar anlıyor.bir kişinin futboldan anlayıp anlamadığını bir tek soruyla çözersin.dün bjk fb maçında sahanın eniyisi alper potuktu.bu cevabı vermeyen kişinin futbol bilgisinden şüphe ederim fenerbahçe zaten 3 lü ortasahayla oynuo bu 3 adamdanda 1 i atılmış bjk gibi dinamik takım karşısında 2 ortasahayla hem defans hem hücum yapmaya çalışıyorsun üstelik skor dezavantajına rağmen.ama alper potuk hem savunmada hem hucumda öyle bir top oynadıki resmen fenerin bjk tan iyi oynamasına sebep oldu.özellikle fenerin attığı 2.golde 5 tane bjk lının arasından öyle bir pas verdiki.resmen golü attırdı.2.eniyi oynayanda m.topaldı oda bjk ın farka gitmesini önledi.maçın en kötüleri ise önce gökhan sonra volkandı.bjk a gelince 2.yarı zaten normal düzeyde bir oyun oynadı.hücumcuları iyi desen iyi değildi kontrağa çıkamadılar.defansı iyi desen 10 kişi kalmış takımdan 2 gol yiyon. yani saman alevi gibi parladı söndü bjk .onur iyi maç oynadı ama.alper potuğun oynadığı topu görünce şüphesiz 22 kişide alperi ayırırım.benim görüşüme katılmayan birinede saygı falan duymam.dierk futboldan anlamıo derim.çünkü benim düşüncem tatrışılır bir düşünce değil.gerçeğin taa kendisi.hadi saygıılarrrrr

0|0
    1|0
    • sen önce onur hangi takımda oynuyor onu öğren ondan sonra kişilerin futbol bilgisinden bahset.senin futbol bilgin onuru beşiktaş kalecisi sanacak kadar dar :)))))

alper iyi oynamış olabilir ama maçın adamı olacak ne yaptı acaba,2 tane asist öncesi pası var evet ama o iki top da defans oyuncularına çarparak yön değiştiriyor yani adamlara çarpmasa başka yerlere gidecek.

maçın yıldızı fener için mehmet topal,beşiktaş için almedia ve tolga

• yanlış yazmışım.onur ile tolgayı karıştırıom.olabilir.sonuçta bjk ın kalecisi tolga olduğu belli.senin futbol bilgine sokim illa maçın adamı olması için asistmi yapması lazım.m.topal sadece defansifti alper nasıl koştı görmedinmi maçın koşu istatistiklerine bak alper 1.sırada ortasahayı nerdeyse tek başına tuttu.neyse cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zormuş.negüzel demiş atalarımız :)

• Beşiktaş Fenerbahçeen daha iyi oynadı diyosan ya futboldan anlmıyosun ya da çok fanatiksin,en kısa örneği fenerbahçe 18 şut çekmiş beşiktaş 6 şut 70 dakika oynamış üstüne fenerbahçe bide beşiktaş iyi oynadı diyip tolga maçın yıldızıydı demen acayip mantıga aykırı bişey.

2|0
    0|0
    • 70 dakika 10 kişi oynamış olacaktı.

• Eve aynen öyle

• Kendin için doğru bildiğini sanıyorsun ama yanlış konuşuyorsun o yüzden susman gerekir

• Almeida'nın asisti ve attığı klas 2 gol

2.yarı full Fener oynadı Tolga'nın da müthiş maç çıkarttığını söyleyebilirim

Kanatları Caner çok iyi kullandı

Emenike'nin de fizik gücü maçı Fener lehine taşıdı

1|0
    0|0
  • Almeida sanirim yildizlardan birisi hem devre arasida İspanya gitmesinin yolu acildi.

1|0
    0|0
  • almedia şu attığı 2 klas golle ispanyaya gider

1|0
    0|0
  • mehmet topal,alper,almedia,tolga,oğuzhan,caner erkin.

birisini seçersem diğerine haksızlık olur...

kötüler ise açık ara meireles ve fernandes

1|0
    0|0
  • İki takım da çok güzel mücadele etii

Tebrik etmek gerekir

Çok heyecanlı süper bir maç oldu

1|0
    0|0
  • Almeida Beşiktaş'a geldiği günden bu yana Beşiktaş'ın her maçını 90 daika izledim.

Abartısız, Almeida'nın en iyi oynadığı 3 maçtan biri bu maçtı.

Tolga da ilk defa McGregor'ın yerine neden alındığını gösterdi, bu Tolga'nın suçu değil tabi Beşiktaş ilk defa bu kadar pozisyon verdi, takım defansı iyi olduğundan normalde Tolgaya pek iş düşmüyordu.

Tolga ve Almeida Beşiktaş'ta

Alper de Fenerden iyiydi..

1|0
    1|0
    • fenerle oynadıgı için bu kadar pozisyon vermiş olmasın.

• tamam biliç haksız sen haklısın biliç ikinci yarı fener bizi defans yapmaya geriye ittirmeye zorladı ve başarı oldu derken sen tam tersi beşiktaş savunma yaptı diyosun,demekki sen haklısın biliç haksız.

• bence caner

1|0
    0|0
  • Almeida, Tolga ve Alperdi bence.

1|0
    0|0
    • hala mahfetti diyor bu beşiktaşlılar ya vallahi pes :)

• televizyondaki herkez eski hakemler fenerbahçenin penaltıları golleri verilmedi dedi taktınız sizde emenikeye ha oğuzhanada atılması gerekiyordu meiresede kırmızı kart ağır karardı veli kavlağın meireles hakkında söyledikleri bilmiyorsun her halde :)

• mustafa pektemekin elle kestiği top ne olacak yüzde yüz penaltydı sen bile dün penaltı dedin ahh hakem ahh 2 puanımızı çaldı :)

hiçte bile biliyorum anlıyorum futboldan anlamasam izlermiyim :)

• mesele o değilde sen umutun neyisin kardeşim bir açıklasana ...kendisi misin ...eğer umut sensen ...bir kaç tavsiyem var abi...iyi oyuncusun lakin ...tarz ol biraz çok düz adamsın...bir top sakal bırak bandana falan tak ...tarzın olsun...saygılar

1|0
    0|0
    • Hayranıyım sadece:)

• anladım hayranlığın nerden geliyor anlatrımısın ...

• Sonuçta Galatasaraylıyım,ve kanım en fazla ona ısındı ve başarılı oluşu da beni etkiliyor

• almeida ve tolga skora direkt etki ettiler. ama oğuzhan'a ayrı parantez açmak lazım. beşiktaş, oguzhan'ın forma giydiği 7 maçta 15 gol attı. oynamadığı 5 maçta ise 3 golde kaldı. çok ciddi bir istatislik beşiktaşın görünmez kahramanı resmen.

1|0
    0|0
  • Maçın adamı emenike olmaya doğru gidiyordu kırmızı kart herşeyi değiştirdi tolga zengin olmuştur

1|0
    0|0
  • Tolga yerine geçen sezonki kalecileri olsa çok daha farklı olabilirdi bu maç onun için tolga

1|0
    0|0
  • Bence tolga zengin

1|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu.

1|0
    0|1
  • olcay'ın golü çok iyiydi onu seçebilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tolga

1|0
    0|0
  • maçın yıldızı kuşkusuz cüneyt çakırdı :))))

1|0
    0|0
    • Doğru mafetti Beşiktaşımı :)

• O eski hakemler dünyadan bir haber ben Kuyt'ın söylediğini kriter alırım adam Tolga'ya müdahelem vardı dedi bundan sonra o pozisyonu tartışmaya gerek yok sende hiçbr şey bilmiyorsun kusura bakmada :)

• O maçın sonlarına doğru olan bir pozisyon oraya gelene kadar Baeşiktaş'a yapılan haksızlıklar ne olacak bunları görmemekte niye ısrar ediyorsun sen bakim :)

• İlk yarı Almeida ikinci yarı Tolga.

1|0
    0|0
Yükleniyor...