AKPnin Gezi yalani. Bira kutulari sonradan koyuldu.

Camide içki içtiler, kanıtlarım var gelecek Cuma sunacağım, bu sözleri Gezi Eylemlerinde Recep Tayyip Erdoğan söylemişti. Arasından 20 den fazla Cuma geçti kanıtlar hala yok.

Gezi Parkı direnişi sırasında camide bira içildiği yalan, türbanlı kadının dövülmesi yalan, bayrak yakılması yalan.

Bu yalanlar başbakanın ağzından defalarca tekrarlandı ve hiçbiri kanıtlanamadı. Komploları tutmadı. İmamı, müezzini yalancı şahitliğe zorladılar, yaptıramayınca sürgün ettiler.

Ve gerçekler, iktidarla cemaatin birbirine düştüğü ortamda itiraf edilmeye başladı. Cemaatin yayın organı Zaman gazetesinin istihbarat şefi twitter'da komployu doğruladı.

link

Caminin içinden kaçtane Video görüntüsü var, Terörist dediğiniz kişilerin nasıl sonra çöpleri topladığını gösteren Videolar var, ama hiçbirinde bir Bira kutusu görünmüyor.

Sadece AKPnın sunduğu 1-2 resim var başka birşey değil.

Bu ülkenin Aydın ve Eğitimli kısmı TV önünde göbekdeliğini kaşıyan kısım tarafından terörist ilan edilmesi, beni üzüyor.

Sizin düşünceleriniz ne ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• biliyoduk. imam bosuna sürülmedi. burada icki icilmedi dedigi icin devlet tarafindan cezalandirildi.

0|1
    0|0
    • alakası yok gel şu chpli geçinip akp karşıtı atıp tutan tipleri gör sen benden daha radikal düşünürsün eminim

• yalnız orda gelir yüksek alkol ucuz ^^

• işte burda insanlar dengesiz

Kızlar Ne Diyor 5

• Siz hala Tayyip'in söylediklerini ciddiye mi alıyorsunuz?

Ben bırakın ciddiye almayı, dinlemeyi bile kestim.

Kafam daha rahat,öneririm.

0|1
    1|0
  • Söylemleri gibi AKP de külliyen yalan !

0|0
    0|1
  • zaten kendi halkına hakaret eden,komşunun komşusunu gammazlamasını isteyen,bakışları kin dolu bu adamdan ne bekliyoruz ki.bekleyin devamı da gelecek

0|1
    0|1
  • o konulara hiç girmek istemiyorum.

Herkes neyin ne olduğunu biliyor bence..

Kendi halkını gaza boğan bir hükümet sizce de herşeyi yapmaz mı?

1|2
    11|1
  • bunulari gercekten zaman gazetesi mi yazmis?!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Gezi parki deyipde sagi solu yikmak ne kadar aydin ve egitimli kisilerin isidir buda düsündürücü dogrusu..

Yapilan bir dogru binlerce yanlisa kurban verildi buna ne diyorsunuz ya camiye ayakkabi ile girenler demekki camiye ayakkabi ile girilmeyecegini bilicek kadar egitimli ve aydin degiller sanirim?

Gezi Eyleminin agaclari korumak icin yaptigi mucadeleye saygim var ama sonra olayi siyasi ranta dönüstürüp ve bunu hükümet düsmanligi haline getirenlere saygim yok.Sonucta bu ülkede Aydin ve Egitimli kisiler iyi bilirki Sandikta bir partinin elindeki güc yok edilir Olaylar cikarip Ülkenin Prestijini düsürmekle Hükümetler Devrilmez.. Muz Cumhuriyetinde yasamiyoruz..

İktidar ve Cemaatin birbirine düstügünü düsünenlerde oldukca fazlalasti.Saniyorum ki son dönemlerde olan haberlerin bir cogu iki kesim arasindaki sorunun büyütülmesine yönelik yine siyasi bir darbe yapmaya calisanlarin calismalari.

Son bir söz ben ne Akpliyim nede Geziciyim sadece objektif olarak olaylari yorumladim.

0|0
    1|1
    • Senin bir gözün ciksin yarali ol, sen bakalim camiye kacarmisin kacmasmisin. Insanlar yarali ilk yardima ihtiyaclari var, nefes alamiyorlar, AKP sakirtleri takmis kafaya ayakabiyla camiye girmisler.

Tam tersi Gezi eylemleri bu ülkenin imajini yükselti, yurtdisi insanlarin sakirt gerici hükümete karsi ayaklandigini gördü

• Son sözümde Akpli olmadigimi beyan etmistim. Acikcasi Avrupada olan bu tür ayaklanmalarin Avrupada bu kadar önemsenmedigini bile medyadan takip etmek cok kolayken Gezi Ruhu diye kendilerine isim veren sadece Hükümeti devirmeye calisan gurubun Avrupadaki bazi istibaratcilardan destek aldiklarini anlamayacak kadar gözleri kör ise yapicak birsey yok..

Ve Tam tersine Gezi Olaylari hala bir kesimin Türkiyeyi ic kariskliga sürüklemeyi basarabilecegini gösterdi.

• A.Q.P. Düşmanıyım evet aynı saftayiz... Gezide ne olduğunu herkes biliyor...

Ama dershanelerin yok edilmesi saçma değil...

Cemaatle birbirlerine düşmeleri iyi bir haber mi? Emin değilim.

En önemlisi: bu ülke eninde sonunda tayyip ve saz ekibinden kurtulacaktır. Çünkü ne hoca ne tayyip arkalarından adam yetiştirmiyor. Daha doğrusu kemirgen yetiştirmekten ne bir aydın ne bir düşünür çıkartamıyorlar.

Bütün bunları göz önüne alırsak 2023te tayyip ölürse kim yönetecek ülkeyi bahçeli mi kılıçdaroğlu mu? Asıl mesele bu?

0|0
    0|0
  • aydın eğitimli kısım chp'li tiki çoluk çocuksa ben göbeğini kaşıyan olmayı tercih ederim shfjkdghsfj

6|0
    8|3
    • zaten öylesin.

• gelirin az olmasi alkolun sucu degil.

• egitimsiz demek istedin galiba. devlet kadinlarin apis arasiyla bas örtüsüyle ilgilendigi kadar egitim kalitesiyle ilgilenseydi sorunlu insan sayisi da az olurdu.

• aynen senle düşüncelerim

0|0
    0|0
  • Öyle ama bişey diycek yok bu insanlara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...