Drogba: " Fenerbahçe'yi ezeli rakip olarak görmüyorum, Hiçbir ezeli rakip liderin 10 puan gerisine düşmez

Drogba böyle bir açıklama yapmışmıydı hiç ?____________________________

Güncellemeler:
Puan durumuna bakmak gerek şuan fenerbahçe 32 gs 22 paunda :Da sfdasd Kesinlikle dogru demiş :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• dediyse kapak olmuştur demediyse sıkıntı yok,ne zaman kadıköye gelse hüsra yaşıyor adam zaten.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• drogba böyle açıklamalar yapmayacak kadar asildir gökhan gönül geçen sene ne demişti puan farkı 4 değil 1 demişti yanına 0 koymayı akıl edemedi

0|1
    1|0
  • Bu yorum yalan Drogba kendisi de yalanladı aptal medya haberleriyle kalmayın lütfen

0|1
    1|0
  • Bilmiyorum ama öyleyse çok iyi demiş

1|0
    1|0
  • Evet heleki cep telefonlarından puan tablosuna bakınca ekranda bile çıkmıyordu beee...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Drogba gibi senelerce Chelsea forması giyen bir zaman zaman Manchaster United´den 15 puan fark yiyen bir oyuncu böyle birşey söylermi?

2|2
    1|0
  • sanmıyorum ya sonuçta gs nın 3 yıl once ilk 6 ya gıremedıgı yıl vardı soyledıyse boyle bırşey gs nın tarıhını raştırmamıştır. fb de cok gerıde kaldı bjk de. futblda olur boyle seyler.

1|1
    0|1
  • sonunda gerçekleri gördü :D

1|0
    0|0
  • Daha bizim maç oynanmadı avanak bide ona bak sen.

1|0
    0|0
  • bilmiyorum belkide şampiyon takım ile 10 puan fark olan ve ikinci sırada kalan takım için söylemiştir

0|0
    0|0
  • drogbadır yaparmı yapar, sever matrak geçmesini :D

0|0
    0|0
  • Liderin 36 puan gerisinde olduklarını da biliriz cinconların :)

1|0
    1|0
  • böyle bir açıklaması olmadı uydurma çok var ama şöyle bir sözün olduğu doğru

''Kasımlar sizin olsun Mayıslar bizim''

0|0
    1|0
  • Didier Drogba; Fenerbahçe'yi ezeli rakip olarak görmüyorum, hiç bir ezeli rakip liderin 10 puan gerisine düşmez. Kadıköy'e daha önce geldim övdükleri kadar iyi bir ortam olmuyor.Kadıköy gibisini çok gördüm diyebiliirim.

1|0
    0|1
  • Sahanızda kaldırdıklarımızı hazmetmek için ne de güzel avutmaya çalışıosunuz kendinizi.

Saraçoğlunda 12.05.2012 de havaya kalkması gerekn kalkmıstır rekabet dediğiniz şey de o dakika bitmiştir. :):):):):):)

0|0
    1|0
  • böyle bir açıklama yapmadı.

1|0
    1|0
  • Bilmem.. dediyse dogru demis

0|0
    0|0
Yükleniyor...