Bugün oynanacak Galatasaray-Kasımpaşa maçı nasıl sonuçlanır?

Saat 19.00'da RTE Stadın'da Kasımpaşa'nın konuğuyuz.Hakem:Hüseyin Göçek.

1939-1940 sezonundan beri başlayan karşılaşmalar 47 galibiyet bizim lehimize 2 galibiyet ise Kasımpaşa'nın lehine sonuçlandı 9 tane de beraberlik bulunuyor.Ama sezonun ilk 11 konusunda en istikrarlı takımı ile maç yapıyoruz ve çok zor bir maç olacak bence kilit adamları ise Oscar.. Çok iyi bir defans lazım onu durdurmak için ama sanırım gerçekten yok bizde o defans.Yine de ben Drogba,Burak,Umut'un devreye yani oyuna ortak olmasıyla maçı 2-1 alacağımızı düşünüyorum.Dün kü maçta alınan 1 puanın hem işimize yaraması,hem Juventus için daha iddialı bir profilde devam etmemiz ayreten de Lig'de kendimizi kanıtlamamız için büyük bir fırsat kesin kazanacağız bence

Sneijder ise sürpriz şekilde İtalya'ya gitti ve ofansiflikten uzak olacağız bence tedavi olacakmış kendisi Mancini riske etmek istemedi umarım yokluğunu aramayız

Başarılar Aslanlarım!

Muhtemel 11; Eray, Sabri, Semih, Chedjou, Riera, Eboue, Melo, Selçuk, Emre Çolak, Burak, Drogba

Bence Drogba tek Umut,Burak kanatlarda olmalı Emre'nin ilk 11de olmasına gerek yok Bruma kullanılsın onun yerine

Siz nasıl bir 11 istersiniz?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• 3-2 kazanırız. kadro tercihim bu; link kasımpaşa'nın savunma dörtlüsü çok ağır oyunculardan kurulu (elyasa, donk, yalçın, ilhan). selçuk ve melo'nun savunma arkasına atacağı paslarda bruma, aydın, burak, umut gibi hızlı oyuncularla gol bulabiliriz. geçen hafta burak'ın attığı gol gibi çok pozisyon bulacağımızı düşünüyorum. link

1|0
    1|0
    • Burak umarım hızlı ve hırslı bir şekilde oynar öyle olursa zaten alırız maçı bir de Melo defansa iyi yardım etmeli

• Tamam o zaman teşekkür ederim:)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Eray Sabri Semih Chedjou Hakan Balta(Riera) Engin Baytar Selçuk Melo Bruma Umut Drogba

Bu 11 ile başlasın.

11 kurmak kolay da hiçbiri oynamıyor, oynamıyorlar oynayın lan oynayın anasını satim, birbirinizi yiyip bitirdiniz.! Şu takım 34 mağlubiyet alsın ama oynarak mağlup olsun!

1|0
    0|0
  • Bence Umut ve Drogba forvet oynar Burak´ta sol kanatta kullanılır diye düşünüyorum bu maçı kesinlikle kazanmamız lazım başka çaremiz yok.

Sneijder konusu bence bir skandal hazır olmayan adamın Madridde sahada ne işi var Mancini geldikten sonra takımdaki herkes sakatlanmaya başladı

1|0
    0|0
  • Dünkü hakem rezaleti bu maçta yaşanırsa GS ancak yenebilir. Aksi takdir de Kasımpaşa dan zor puan alırsınız.

2|0
    0|0
  • Zorda olsa Galatasaray kazanır.

1|0
    0|0
  • umutcum gs yenerse baktım şimdi 2.3.4 sradakı takımlar 25 puanla asker disiplininde olacaklar. kasım paşa yenerse fenerler arasında 4 puan kalacak yenılırse yıne 7 puan. Yanı fenerı o kadar puan kaybettırdık yenılın be hacım yoksa fener alıp basını gıdecek. ( :

1|0
    0|0
    • Yeneceğiz kanka sen raad ol hatta final maçını sizle yapacağız :D

• maç gollü geçmeye aday daha öncekilerdede skorları bilmiştim bu seferde tahminim 2-2 bitmesi yönünde, teknik direktör değiliz ama mancininin kafasındakini az çok tahmin edebiliyoruz. burak yine kanata döner drogba forvete geçer, savunma belli zaten kalede belki, sürpriz yaşanabilir. golleride atacaklar biri penaltıdan selçuk ve diğeride burak veya drogba olacaktır.

1|0
    0|0
  • Yav tarihi falan hatırlatınca aklıma 3 1 biten Shabani Nonda dönemindeki GS geldi ne maçtı yav ilk yarı 1 0 bitmişti ikinci yarı adam oyuna girdi 3 gol çakmıştı o maçtan önce adama az saymamışlardı ama :D bugünkü maç için alırızda Burakın kanatta oynamasına katılmıyorum Burak Kanatta oynıyamıyor onun yeri forvet

1|0
    0|0
    • Drogba -Burak olsun o zaman ama Umut'ta kesin girsin gerçi o da sağ kanatta pek etkili olmuyor

• Canınızı sıkmayın dün bizim maçı bloke edenler yine tff'yidi. Bu maçı size kazandıracaklar canını sıkma sen. Baktınız atamıyonuz kırmızı kart ve penaltılarla işi çözerler sıkma canını

2|0
    0|0
    • harfi harfine katılıyorum ama tarafsız bir maç olursa 2-1 kasımpaşanın

• olmadı umut kendini yere atar penaltı/serbest vuruş kazanırlar

• berabere bitebilir.

1|1
    0|0
  • galatasaray yenemez kasımpaşayı.

2|1
    0|0
  • kasımpaşa yenilmez ...

2|1
    0|0
  • kadro şuan iyi ama yedekte sneijder mi brumamı ve riera pek sevmem ama r.madrid maçnda performansı iyiydi oynamsı kesnlikle gerekliydi iyi olmuş bu akşam inşallah yeneriz ama biraz zor olacak çok hemde

1|0
    0|0
  • vay arkadaş ruhsuz ruhsuz oynuyorlar... cinleniyorum ya

1|0
    0|0
  • 2-0 aliriz gibime geliyor

1|0
    0|0
  • Cimbom yenmesi lazım

2|0
    0|0
  • Şekil 1A. ;)

1|0
    0|0
  • kalede yusuf,

defans yusuf, yusuf, yusuf, yusuf

orta saha yusuf, yusuf, yusuf, yusuf

forvet yusuf, yusuf

0|1
    2|1
  • Okumadım ama doğru haklısın katılıyorum (:

1|0
    0|0
  • fark etmez be güzelim ikiside takımım değil çunki:)

1|0
    0|0
  • inşallah biz kazanırız

1|0
    0|0
  • ilk yarı gağassaray ikinci yarı kasımpatı

bır e yırmıbeslık oran gerceklesır bence :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Galatasaray alir bu maçi

2|0