Ne olur yardim edin!!!

benim hoşlandığım biri var. bu çocukla eskiden mesajlaşırdım. Ama şimdi çocuk, attığım hiçbir mesaja cevap vermiyor! okula gidince trip atıyorum. sonra ne oldu falan diyo. bende diyorumki, neden attıklarıma cevap vermiyosun?_ diyorum. 'Meşguldüm' yazıyor. Ve ben deliriyorum! Ama gelin görün ki, okulda yanıma oturuyor, benimle konuşmak için herşeyi yapıyor, benden hoşlandığını söyleyenler bile var! Elimi tutuyor, sarılıyor.. ama telefona gelince hiçbir soruma, mesajıma cevap vermiyor. sonra hiçbirşey olmamış gibi davranıyor. AYRICA İŞİN EN CAN ALICI NOKTASI; gizlice onun telefonunu karıştırdım! veeeee benimle konuşmadığı tüm zamanlarda sınıftaki diğer tüm kızlarla konuşmuş! neden ben? bu arada ben bunun benden hoşlandığını anlamaya çalışıyorum. AMA anlayamıyorum! Çünkü, TÜM KIZLARLA ARASI O KADAR İYİ Kİ! YAVŞAK DEĞİL, AMA HERKESE KARŞI AYNI İLGİYİ GÖSTERİYOR! YARDIM EDİN LÜTFEN, AKLIM ÇOK KARIŞIK!

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu anlamalısın ki sen onda özel birisi değilsin. Şu an bir ilişkiyi aklından geçiremiyor sabit bir kişi de yok aklında. Yani sende yoksun.

Evet bütün kızlarla arası iyi, aslında diğerleriyle aynı konumdasın ama senin taviz verişinden ötürü sınıf içerisindeki yakınlığı gayet normal, çünkü sen izin veriyorsun bu da onun hoşuna gider.

Ama bu ilgisi var demek değildir, varsa bile senin beklentin düzeyinde değil.

Anlamak mı istiyorsun, ilgini kes ve önüne bak, o farkettirecek kendini :)

cut.

0|0
    0|0
    • ya ben ona karşı olan ilgimi kestiğimde peşimden gelmezse?:((

• teşekkürkürler.:) ayrıca ben junior değilim:) 8'e gidiyorum. bu arada tavsiyeleriniz için teşekkürler, inş sevdiğinize kavuşursunuz

Erkekler Ne Diyor 3

• Msj hakkı bitmiştir (=

0|0
    0|0
  • bu tarz durumlara artık alışın yaşınız gel gitlere müsait erkeklerinse tam çocukluk çağı onalr için kadınlar geçicidir bu dönemde. bu sebeple eğlencenin kolayına yönelir kaçanı kovalayan kızlarıda çabuk görürler.

0|0
    0|0
  • Bence bırak o çocuğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...