Sabah namazını kaçırdım gün içerisinde kılabilirmiyim

güneşe kadar kılabilirsin demeyin arkadaşlar sabah namazına kalkamadım diyorum güneşe mi kalkıcam arada 1 saat var yani gün içinde de kaza kılınabiliyomu farzını kılsam en azından diyorum

Güncellemeler:
he bu saatten sonra olmaz yanii? öğle de geçti çünkü off yaa

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Sabah namazına kalkan bir arkadaşımız sın namaz kılmayı biliyosun ? ama gel gelelim ne zaman kaza olacağını bilmiyosun öyle mi (=

0|0
    0|0
  • kaza kılarsın

0|0
    0|0
  • Kılabilirsin tabisi.

cut.

0|0
    0|0
  • bir sonraki namaz saatine kadar kılabilirsin, niyetin olduktan sonra bu tür şeyleri önemseme çünkü allah ruhumuza bakar senin niyetin iyi olduktan sonra bunlar ileride affedilecektir inş.

0|0
    0|0
  • bak bacım aklında bulunsun eğer bı daha öyle durumla karşılaşırsan güneş doğup s 45 dk sonra ya da 1 saat sonra hem sünnetı hem farzını olduğu gibi kılabılırsın

bugün artık kazaya kaldı

ALLAH namazlarını daım eylesın inş VESELAM

0|1
    0|0
  • oncelıkle allah kabul etsın mumıne kız.allah sıratı mustakımden ayırmasın ınsallah. vaktı gecen namazın kazası oluyor.ama ne mutlukı kacırdıgın namaz ıcın ıcınde acız ve uzuntu hıssedıyorsan ne mutlukı bu ımnanındandır.

0|0
    0|0
  • öğlene kadar normal niyet edip 4 rekat kılabilirsin. öğle okunduktan sonra kazaya kalır

0|0
    0|0
  • öğlen ezanına kadar güneş doduktan sonra kılabilirsin ve istediğin namazın arkasından sadece farzını kaza olarak kılabilirsin

0|0
    0|0
  • Kilabilirsin rahat ol ogle namazinın pesinden farzi kaza olarak kılarsin

Allah kabul etsin ..

0|0
    0|0
  • Merhaba tomurcuk

Kaza et tabi..

Hatta Öğle namazına 30 dk. kalana kadar vaktin var

0|0
    0|0
  • kaza olarak kılarsın. 3 mekruh vakit var o vakitlerde de kaza namazı kılmak mekruhtur.

0|0
    0|0
  • zaranıın nersinden dönersen kardır

0|0
    0|0
  • öğle ezanından sonra sadece farzını kaza edebilirsin

0|0
    0|0
  • kılabliyorsn öğlene kadar

0|0
    0|0
  • Ablacim namaza tesadüfen mi başladın buraya soracagina ibadet ile ilgili sitelere nasıl kaza yapılır kerahat saati nedir ona baksana

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öğlen eznına kadar farzını kıabilirsin yanlızca ama öğlen okundu burda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...