Kızlar, sizi sahiplenmeyen bir erkekten neden soğursunuz?

zırt pırt kıskançlık çıkartmayan...

hayatınızın her alanına karışma hakkını kendinde görmeyen...

sizin kendi ayaklarınız üstünde kendi kararlarınızı alabilmenizden mutluluk duyan bir erkek varken, neden ya benimsin ya toprağın kafasındaki erkekler sizi daha iyi hissettirir?

farklı hissedenler de yazabilir...

Güncellemeler:
sahiplenmemeyi özgüven eksikliği falan olarak görenler olmuş, tam tersine kız arkadaşına her an başkası tarafında kapılacakmış gibi davranmak özgüvensizliktir.

ben cidden anlayamıyorum yani bu kafadaki kızları, bir de bu sahiplenme işi sanki çok zormuşta sahiplenmeyerek kolaya kaçılıyormuş gibi cevaplar olmuş. sevgilinin herşeyini kısıtlayıp, klasik beylik laflarını söyleyip vayyy benim namusum demek mi zor olan?

0|0
263

En İyi Kız Görüşü

• sonu ne oluyor biliyormusun;ne desen evet diyen bir erkek,

1.gün arkadaşlarımla kahve içmeye gidiyorum git tabi,

2.gün arkadaşlarımla sinemaya gidiyorum git tabi

3.gün arkadaşlarımlayken beni biriyle tanıştırdılar ses yok,

4.gün arkadaşlarla akşam eğlenmeye gidicez o tanıştırdıkları çocukta geliyomuş yine sorun yok

5.gün artık seninle olmuyor sadece sevişmek için görüşelim dersin tamam derler sonra olmadı barışalım dersin onada tamam derler...

çatlatır adamı böyleleri.

2|0
    0|0
    • sen 4. gün zaten niyetini belli etmiştin

normalde 7. gün, yatakta çok iyisende 37. gün zaten tekmeyi yiceksindir...

• sen tepki ölçerken erkek seni öss ye sokmuş, barajı bile geçememişsin haberin yok

• ilk o kaldı farkındaysan karşılıklı yani demek istediğim herşeyin fazlası zarar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Ilişkisine sahip çıkmayan erkek soğutan aslında.

Sizin yaptığınız iyi gün dostu olmak.Neden yardımcı

olmaktan yana değilsiniz.Papucumun erkeği dolu

Kadın ayakları üstünde dursun bana değmesin

yiyip içip gezelim lay lay lom .Karar almaya destek olmaya

gelince kem küm eşitiz .Erkekler kaçmaya programlı sıkıya gelince.

3|1
    0|3
  • Çünki bazı kadınlar ne istediğini bilmiyor

0|0
    0|0
  • Dozajını ayarlamışsa hiç bir sorun teşkil etmez.Ama sürekli içinde şüpheyle geziyor dolanıyorsa kusura bakmasın toprağın olurum daha iyi:)):

0|1
    0|0
  • kadının hayatının her alanına karışan,sık boğaz eden bir erkek tabiki belli bir süre sonra ilişkiye zarar verir.ancak bayanların içgüdüsel olarak erkek tarafından ilgiye,benimsenmeye ve onun hayatının içerisinde yer aldığını bilmeye ihtiyacı vardır.yani ilişkinin başlarında olmasa bile ilerleyen zamanlarda kadın bunu ister.ama bu erkeğin teraziyi iyi dengelemesine bağlı.ayarı iyi yaparsa sorun çıkmaz diye düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • beni sahiplenmeyen, yanımda kız kardeş gibi dolaşan erkeği napim ben...

0|0
    0|0
  • piskopatımm

0|0
    0|0
  • ya mümkünse sahiplenmesn istemiyorum kardeşim bi sevgilkim var beni öyle bi sahiplenioki artık illah ediyorum kendi kendme karar veremez oldum kıskançlık kimseyle kız arkadaşımla bile paylaşmak istemiyor artık kına geldi mümkünse sahiplenmesinler tek onlra ait bi hayatımız yok bizim

0|0
    0|0
  • Erkeğin kızı biraz olsun sahiplenmesi kıza kendini özel ve değerli hissettirir ancak bu is abartıldığında ki -senin yazdığın açıklamada öyle olmuş ilişki çok farklı bir boyuta giriyor. sanki sevgili değil de baba kızmış gibi saçma sapan bir olay meydana çıkıyor. yok kısa etek giyme, yok neler yaptın her detayıyla anlat öyle diyene peki babacım diyesim geliyor, anladın sen beni ya :D

0|0
    0|0
  • Ben kesinliği severim . Eğer sen varsın sadece hayatımda diyebiliyorsam oda bunu deme zahmetinde bulunacak. Bi zahmet.Zahmet olucak ama öyle.Aldatılma korkusu en büyük neden. Aptal yerine koyulma , hayal kuramama,karşındakinin kim olduğunu tanımlayamama belirsizliği.Hiçbir kadın belirsizliği sevmez her ne kar bu erkeklerin işine glesede kendilerini özgür hissetselerde.Biz rahatsız oluruz.

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin maço olacak. Sahiplenecek,koruyacak, kıskanacak. İkinizde birbirinize ait olduğunuzu bileceksiniz.

1|0
    0|0
  • ilk başta çok iyi gelir aa beni kıskanıyo seviyo çünküü dersin,aşk alışkanlığa dönüştüğünde off benimde bi hayatım var ama aşkım,yoksa sen bana mı güvenmiosunlarla devam edilir,ama adamı alıştığı düzenden döndürmek hiç de kolay olmaz...

0|0
    0|0
  • benı ıyı hıssettırmıyor nefret edıyorum.genelleme yapma ama oylelerı çoğunlukta sanırım

0|0
    0|0
  • cunku kadinlar babalari gibi sahiplenen erkek arar aslinda

0|1
    0|0
  • hayatıma bır erkegın karısmasını sevmem ama oturup atıyorum bırı bana yılışıyor bu adam rahatça davranırsa ben o adamın o ılıskıde oldugunun suphesıne duserım

0|0
    0|0
  • kardeşim soğuruz tabi...elimizde olan birşey değil..erkek dediğin sahiplenecek..ilgi gösterecek ..tamam üzerimize titresin demiyoruz ama hissettirecek yanımızda olduğunu...öyle olmassa bu durumda bende soğuyorum elimde olmadan ..

0|0
    0|0
  • ikisinin ortası olursa daha iyi. ne çok kıskanacak ne de çok bırakacak.

0|0
    0|0
  • ben böyle bir erkekten soğumam aksine iyi bir ilişkim olur. tabi bu gerek koşul yeter koşul değil...

0|0
    0|0
  • Kadınlar güçlü, kıskanç, maço erkekleri sever. Her dediğine, her yaptığına "he" diyen erkeği değil.

1|1
    0|0
  • fazla kıskançlıkta iyi değil ama hiç bir şeye karışmayan hrşeye evet diyen erkekte pek hoş gelmez sahiplenilmek güzeldir

0|0
    0|0
  • benim sevgilim ilk tarifinize uyuyor, çok da seviyoruz birbirimizi, en doğalı bu olsa gerek, diğerleri egoist tavır içinde ilişkiyi kişilik çatışmasına çevirmektir ;)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 3

• her şeyin çoğu zarar

0|0
    0|0
  • Dünyanın nekadar değiştiğini insanların da bu doğrultuda değiştiğini idda etselerde insanlar iç güdüleri doğrultusunda yaşarlar kadınlar kendilerini savunan güçlü erkekleri sever! Bukadar basit

0|0
    0|0
  • ulen kendın cevaplamışsın soruyu başlığında...

1|0
    0|0
Yükleniyor...