Kuyt kendini yere atması hakkında düşünceleriniz?

Burak atsa olay oluyor kimse değinmemis belki Beşiktaş 3 puan kaybedicekti.

Burakı sevmem pek ama o yapsa olay diğer futbolculara serbestmi

Benim fikrimce kim yere atarsa kendini maç cezası almalı.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• beşiktaşlılarda çıt yok nedense fener yapınca çok sempatik geliyor

4|4
    2|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Dünkü maçı seyrettin mi? Yapılan onca hakem hatasına ve hakem yüzünden beraberliğe razı olan fenerin hakkının yenilmesine değilde Kuyt ın kendini yere atmasını mı soru değeri bulup soruyorsun? Zeka yaşın kaç acaba?

1|4
    4|3
  • Biz burağın kendını yere atmasına elle pas vermesıne kızmıyoruz, hakemlerın bunu bilinçli olarak yapmasına kızıyoruz. kuyt kendı yere attı sarı kartı gördü. Burak attımı direk penaltı bana hakemlerın bu kotu nıyetının gs tarafından satın alınmaları gıbı gelıyor. kuyt buraktan daha ıyı atıyor kendını

1|2
    3|1
    • kuyt buraktan daha ıyı atıyor kendını şu kısım için teşekkür cevabı açabilirmiyim nettu sana

• yanı kuytunki daha doğaçlama burak cok yapmacık atıyor kendını

• beşiktaşlılar #EmekHırsızıDirkKuyt diye TT yapar sanmıştım ama pek oralı olmadılar. FBJK şike kardeşliğinin meyveleri bunlar. Burak yapınca sadece taraftarlar değil bütün spor yorumcuları hatta gazetelerde manşet manşet haber yapan adamları konu fenerbahçe'ye gelince görmek mümkün değil..

5|1
    1|2
  • aynen sadece bu olay değil mehmet topal ligin başında daha ilk maçta eline çarparak bir gol atmıştı hangi maç olduğunu hatırlamıyorum sadece Galatasaray olunca olay olur bu ülkede en iyilerin herzaman rakibi değil rakipleri olur bunuda unutma dostum

3|2
    1|2
  • kuytun böyle bişi yaptıgını ilk defa gördüm belki pozisyonu gereği düştü bilemeyiz ama kıyasladıgın adam burak yılmaz ve her maç emek hırsızlıgı yapan birisi objektif ol biraz.

2|3
    4|2
    • bunada katılıyorum kuytun kendını atması korkudanda olabılır uzerıne tekme gelıyor sonucta

• kıyasladığın futbolculara bak biri uçan hollandalı biri emek hırsızı. burak yılmazdan türkiye nefret ediyor.

2|3
    4|3
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    3|3
  • Kızların futbola merakı benim bayanlar voleybol maçlarına olan merakım gibi birşey herhalde..

0|0
    0|0
  • fark var ama burak Gs bir topçu

0|1
    0|1
  • vay beee fikrini fifaya mail olarak at

0|1
    1|1
  • Arkadaşım. tvde ya da stadta icerde olan biteni anlayamazsın. orada futbolcuların cogu kendini korumaya calışır. oradaki tekme gelmesin diye kendini cekip yere paralel düşmüş. dikkat ettiysen de adam kendini hakeme ifade edemedi bile. yani savunmak icin attıgını hakem ki profesyonel bir hakemin görmesi lazım. zaten bu tip pozisyonda hakemin faul vermeyip eger o yere atan kişi hakeme gidip penaltı bu demesi gibi bir hamlede bulunma olayı varsa kart vermeli. ama olaya dikkatli baksanıza. orada hamle geliyor kuyt cekilip yere atlıyor. yoksa o darbede sakatlanabilir. biraz perspektif olun

1|0
    2|2
    • o zaman burakta kendisini korumak için atıyor sizin kininiz gs formasına

• kuytta darbe vardı hakem penaltınızı vermemiş komik olmayınız pls :)))

• darbe yoktu. hamle vardı. iyi oku nerenle okuyorsun?

kere kola carpan topa ne dicen _?

peki ya orada kuyt topa zıplıyor top kaleye gidiyor ona ne diceksin?

o kadar yorumcu gol diyor sen ne diceksin?

15 seneye nediceksin? gs agzıyla konusuyorsun bana ?

ulan buragı seven tek gsli sensin sanırım

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu dediğin biraz zor olur çünkü bu emek hırsızlığı değil bir taktik diyebilirim sadece Türkler yapmıyor kısacası sanki herkes şerefli de bir Burak şerefsiz

2|1
    1|0
  • canım gizlicim kuyt sonra özür diledi burak yılmaz 1 kere olsun özür diledi mi :)

1|2
    1|2
  • haklısın ya katılıyorum

1|0
    1|0
Yükleniyor...