Galatasaray Fenerbahçeyi biraz yorsaydı maçı alabilirdik sizce de öyle değil mi ?

Fenerbahçe henüz iki hafta önce Galatasaray derbisinden çıkmasına rağmen kondisyon olarak çok yüksekti. Galatasaray yenilse bile fenerbahçeyi biraz yorsaydı, dünkü derbide maçı 3-2 bitirebilirdik. Bunlar hep galatasarayın suçu haksız mıyım ? GS Derbisi fener için antreman maçı oldu adeta. Bu maçtan sonra bakın görün, fener 3 hafta kendini toplayamaz mutlaka puan kaybedecek. Sleven Bilic in istediğide buydu zaten. Feneri biz yorarız birileri mutlaka durdurur diye düşünüyordu. Fatih Terim olsa oda aynısını yapardı. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Süper ligte oynayan bir takımın kondisyonu bu kadar yüksek olmaz arkadaşlar ; Fener tek kulvarda ilerlediği ve zor rakiplerle karşılaşmadığı için düne kadar kolay puanlar alıyordu. Fenerin ikinci yarıdaki fixtürü tam tersi, ikinci yarıda galatasaray deplasmanından sonra beşiktaşla oynayacak o maçı takip edin fenerin fizik gücünü göreceğiz...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• boşver galatasarayı falan derbi tamda derbiye yakışır şekilde dişe diş oynandı derbi dediğinde böyle oynanır. hakemin hataları olsada penaltılarımızı vermesede ben oyundan ve skordan memnunum bu birer puan fenerede beşiktaşada lazım olacak ileride.

lig başında şampiyonluk yarışı fb bjk arasında geçecek demiştim bu derbi dediğimi kanıtlar nitelikteydi:)))

1|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence saçmalama biz yorsak ne yazardı? Adamlar haftada 1 maç için hazırlanıyorlar sadece ve antrenman yapmak için daha fazla günleri oluyor bizim suçumuzmuş güldürdün beni:)

Profesyonel olan takımlar için yorgunluk bahanesi olamaz

1|0
    0|0
  • beşiktaş sabaha kadar olsa bizi yenemezdi :)

0|0
    0|0
  • sende ordan burdan dokunduruyorsun galatasaraya he nettunocum :))))

0|0
    0|0
  • Bir sporcu olarak bende söylediklerine katılıyorum ; Beşiktaş feneri iyi yordu, bir kaç hafta düşüş yaşayacak. Fenerbahçe bir kondisyon takımı, tek kulvarda oynaması bir avantaj ama beşiktaş onları fena yordu.

0|0
    0|0
  • ne yani Fenerbahçe'yi yenmek için bir kaç takım ortak olsun mu diyosun :D yani o yorsun biz yenelim Fenerli olmanın gururunu bir kez daha yaşattın ya :)

0|0
    0|0
    • özel olarak fenerı deılde 1. sıradakı takımı yanı bıraz rekabet kotumu lıgde bı bız uğraşıyoruz gerısı yatıyor.

• geçmiş olsun : )

• saol

Erkekler Ne Diyor 6

• fenerbahçe 10 kişi bjkyi ezdi,bjk sadece ilk 10 dakika iyi oynadı maç 11-11 oynansa fenerbahçe beşiktaşı fena yapardı diye düşünüyorum.

3|2
    0|0
    • 11-11'ken maç 1-1'di ve oyn ortadaydı mk kendini kandırma.

Beşiktaş'ın 3-2'lik üstünlüğü skoru korumaya yöneltti o yüzden kapandı Beşiktaş.

3-3 olunca Beşiktaş yine açıldı ve pozisyon buldu.

• Fener şampiyon olacaksa biz ikinci olalım sorun değil, ş.ligine her türlü biz gidicez :D

• yanlış anlama nettuno beşiktaşı her zaman sevmişimdir sempatim vardır,ama maçı tartışıyoruz seviyeli bir şekilde tartışmak kadar güzel bişi yok =)

• Kusura bakma ama bu ne saçma mantık kanka :D

5|1
    0|0
    • nerdeyse döveceksin nettunoyu ahahaha :))))

• ona dediğimiz bişey yok ama beşiktaş iyi oynadı fener kötüoynadı ya da beşiktaş istediği için fener baskılı oynadı demek filan saçmalıktır başka bişi değil,hangi takım bilerek bu kadar baskı yer pozisyon verir mantıklı olmak lazım,biz bu sene hertürlü şampiyonuz ligin en iyi takımıyız ligin en iyi kadrosu en alternatifli kadrosu bizde sorun yok yani.

• Biz şampiyon olalım inş siz gidersiniz clye.

• Yav kardeşim neyin hesabını yapıyorsun o mantıkla düşünüceksen Galatasarayın fikstürü bütün takımlardan zor Şampiyonlar Ligi bir arenada yüksek tempoda oynuyorlar o zaman onlarda Fenerbahçe maçına yorgun çıktı böyle saçmalıkmı olur Kondisyon dediğin 3 günde kendine gene gelir önemli olan konsantre olmak yani zaten senin dediğin şey yok ben onu yoruyumda onlar yensin falan çocukca işler :)

1|0
    0|0
  • Galatasaray 2 hafta önce beraberlik için maça çıktı , şu anda Fenerbahçenin şampiyonluğunu durduracak bir takım yok.

0|1
    0|0
  • Kolay degil galatasaray da şampiyonlar liginde oynayan tek türk takımı omuzlarında büyük bir yük var onların yorgun olmaya her takımdan daha cok hakkı var gizli

0|0
    0|0
  • Fenerbahce 3 kupada koştugu seneyi hatırlıyor musun? gecen sene. 3ünde de yorulmadı. sen kalkmıs yorsaydı diyorsun.

10 kişi kalmasak zaten bjk bitikti. bjk 10 kişilik feneri bile yenemiyor ya. 70 e kadar 2 tane daha atamadınız

kısacası miraless oynamayıp yerine salih oynasaydı farka giden biz olacaktık emin ol

1|2
    0|0
    • ha bu arada verilmeyen penaltılar verilmeyen gol ne dersin?

Yükleniyor...