Siz ne düşünürdünüz?

15 yıllık bir arkadaşlıgınız var. saçma bir sebepten kavga ediyorsunuz.hele buna değmeyecek birşey için.arkadaşınız sırf tartışmayı kendince haklı göstermek için sana maddi manevi yardım ettim arkadaşın yoktu,arkadaşlarımla tanıştırdım diyor.siz ne düşünürdünüz, ne yapardınız,kırılır mıydınız, yoksa başka şekilde mi davranırdınız.benim düşüncem o kadar yıllık arkadaşlıkta böyle şeylerin tabiki olabilicegi ama bunu arkadaşının yüzüne karşı dile getirmenin üzücü olduğu.onun bana bir sürü şey yaptığı ona borçlu olduğumu mu anlamam lazım bundan.açıkcası kırıldım diyebilirim.düşüncem saçma bile olsa birşeyler yazın lütfen.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yıllık arkadaşlık var ortada.sinir halinde söylenmiş aptalca şeyler.eminim seni arkadaşı olarak çok seviyordur.oturup konuşun gerekirse alttan al.değmez ufak bir şey için

1|0
    0|0
    • bak benimde bebeklikten itibaren beraber büyüdüğüm bir dostum var.bizim de aramızda sürtüşmeler geçti ama kim hatalı olursa olsun alttan almayı bilirdik

• Teşekkür ederim yazdıklarımı cevapladığın için.Derman oldun. :)

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Geçende çok yakın iki arkadaşım arasında oldu bu. Şu an küsler. Her zaman aralarını bulurdum ama bu kez bulmayacağım. Öyle söz söylenmez. Düşmana olsa düşmana söylenmez.

1|0
    0|1
  • senin gibi düşünüyorum. kavganın sebebi neydi?

1|0
    0|1
    • erkek olayı ama 2mizde aşık filan değiliz :) çocugun yaptıgı bir kaç şeyi söyledim, sürekli o öyle şeyler yapmaz deyip durdu. bir kerecik haklısın dese boşvericektim ama bana sırt dönüp 1 yıldır tanıdıgı cocuga inandı.

• gönlünü alırım onun koskoca 15 sene dile kolay (=

0|0
    0|0
  • Kirilirdik tabi bir iş yapmiş ama yuzune nie vuruyor yeri gelince . Vay şerefsiz vay:D

1|0
    0|0
  • 15 mi yaş kaç :)

0|0
    0|0
  • Açık konuşayım yüzüne bakmazdım harbiden sana böyle bişey yap demiyorum ama ben olsam böyle yapardım.

0|0
    0|0
  • sıkma canını olur böyle seyler insanlar deişebiliyor...

0|0
    0|0
  • Bence zamana birak eger gercek dostsaniz eksikliginizi farkeder barisirsiniz ;)

0|0
    0|0
  • Bilmem. jhıugıhovhu huhıjmlş

0|0
    0|0
  • demek o yardımları zamanı gelince koz olarak kullanmak için yapmış diyim sktr i çekerdim.asıl tartıştığımız konuda ben haksız bile olsam hatta buna değmeyecek gereksiz bir konuda olsa fark etmez.affetme gibi bir ihtimalim bile olmazdı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçını başını kırarım

Bu nasıl olacak demeyin ben dersem olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...