O kadını unutmuş mudur sizce?

Sevgilimin eski çıktığı bir kadın vardı, kadın dul, yabancı yani amerikalıymış onun 2 tane çocuğu var onlara babalık yapıyormuş. Müslüman da etmiş..

Kadınla 14 sene birlikteymişler dost hayatı yaşamışlar evlenmemişler. 5 yıl önce onu bırakıp beni seçti.. Ama kafam çok karışık ya onu unutmadıysa .

O kadın şu an 38 yaşında ben ise 24.. Sevgilim de 38 yaşında... Sizce ne kadar şansım var?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• canım bu işler yaşa bakmaz.aslında sanmıyorum yabancı bir bayanla nekadar sürdürecekki .hem 5 yıldır bitmiş ama kafanı kurcalayan şeyler varsa bunu onunla çözmelisin.

0|0
    0|0
    • canim kadin daha onu ariyor ama..

• hangisi yalan

• sevgilin sana yalan söylüyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• onu bıraktı beni seçti diyebiliyorsan 5 sene sonra seni bırakıp daha tazesini seçtiğinde ağlamıcaksın

eskisini düşüneceğine yenilerini düşün sen...

0|0
    0|0
  • O adam ileride de seni birakir. Cocuklara babayken 19 luk citira kosan 30 yas ustu adama ben olsam guvenmezdim.

0|0
    0|0
    • kendi cocuklari degildi, benim şu an tek ögrenmek istedim o kadini unutmusmudur. ilerisini kim bilcek allahtan baska

• unutmamismidir diyorsun yani?

• Kadini unutmus, yakinda seni de unutur.

• onunla hayatini yasamis gununu gun etmis,sonra bakmis yas kemale eriyor artik...ben de guzel genc temiz bir Turk kadiniyla evleneyim demis iste.tipik Turk erkegi mantigi

0|0
    0|0
    • evet öylede .. cok kiskaniyorum

• kiskaniyosan sorun yok,ama cok kiskaniyosan durum kotu.sevgilinin gecmisini degistiremezsin..aslina bakarsan durust adammis anlatmis sana yasadiklarini.ben olsam bu kadar acik anlatmazdim

• yog yog unutmamış tühhh tühh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hakkınızda hayırlısı inşallah unutmuştur :)

0|0
    0|0
  • unutmasa yanında ne işi var

0|0
    0|0
  • Güvenmeseydin. Hem sen 24 o 38. 14 yaş var arada.

0|0
    0|0
  • dost hayatı ne dir ya adam evlimide kadın dost hayatı yaşıyor.. iğrenç bir laf bu. hyr unutmamıştr

0|0
    0|0
  • Bence bu adamı bırak . sen24 o 38 ve yani yaşın küçük sürekli soru işaretleriyle yaşayamazsın

0|0
    0|0
    • evet surekli soru isaretleriyle yasiyorum ama birakamiyorum cok seviyorum,

• o zmn açık açık konuş uygun bi dille sor

Yükleniyor...