Bayanlar baylar sizce karşı cinsin fiziği nasıl olmalı?

Vücut geliştirme çalışan kişilerin vücutları bana hep itici gelmiştir bayan olsun erkek olsun. Çok çirkin bence. Partnerinizin tahta gibi bir vücudu olduğunu düşünsenize :p

Sizce bayan/erkek ne kadar kaslı olmalı?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• kilolu olmasın güleryüzlü ,sempatik olsun yeterli...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kaslı bayan çok yok zaten ama kas sevmem kassız olsun daha iyidir :D

1|0
    0|0
  • bayan kassız olmalı kadın gibi olmalı..sağdan soldan fırtlayan kaslar yakışmıyor hatunlara..

0|0
    0|0
  • ya galiba kızlar bu adonisin, six pack'in falan bakkaldan alındığını sanıyor. o biraz dediğiniz six pack ömür alıyor, ömür.

0|0
    0|0
  • Balık etli olmasın.

0|0
    0|0
  • Benim meslegim olucak bu spor ama ben kizlarin ne cok zayif ne cok kilolu olanini severim orta yol orta şeker

0|0
    0|0
  • itici olmalı güzel olmamalı huyu güzel olmalı ve benim olmalı:)))

0|0
    0|0
  • Böyle olusa hiç fena olmaz. link

0|0
    0|0
    • Türk standartlarında sanırsam oldukça sınırlı bu tip hatta yok denecek kadar az sanırım.

• Kas torbasi olucak hatun dedigin taş gibi :)

0|0
    0|0
  • kadında kas olmamalı. mümkünse kısa boylu ufak tefek bişey olsun :)

0|0
    0|0
  • bu kişiye göre değişir senin içinde geçerli

0|0
    0|0
    • Tabiki bende fikrimi söyledim. Sizinkileri merak ettim. Belki kas yaparım.

• ben kas yapılan vücudu hoş bulmam ki kas yapılan vücut sürekli yapılmadıkça ve bıraklıdaktan sonra çok berbat olmaya mahkum.

• kilolu kadin sevmem, beyaz tenli bayanlari tercih ettim bu zaman kadar.

0|0
    0|0
  • at gibi olmalı bence kadın dediğin

0|0
    0|0
  • Bende göbek var.

0|0
    0|0
  • Yuvarlak yüzlü, kalın dudaklı, koccaman gözleri olan, beyaz tenli siyah saçlı kıvrımlı hatlara sahip bir kadın olsun. Çok şey istiyorum, farkındyım.

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum televizyonda gorduklerine benzer bir vucudum var insanların kıskanc bakışlarına şahit oluyorum karşı cinsinde hoşuna gidiyor sağlık açısından da iyidir

0|0
    0|0
  • Balık etli olmalı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...