Beni aramasını mesaj atmasını nasıl engellerim? Lütfen yardım edin..

Kız arkadaşımdan ayrılalı yaklaşık 2 ay oldu ve hala arayıp soruyor ve artık tavırları beni rahatsız edici düzeyde.. beni aramasını mesaj atmasını nasıl engellerim lütfen akıl verin. İlişkim var numarasını yemiyor :(

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• numaranı değiştir

sana ulaşabileceği yerlerden engelle

ve şikayet edeceğini söyleyerek tehdit et

olmadı onun numarasını dağıt netten filan millet onu arar rahatsız eder

seninle uğraşmaya fırsatı olmaz

0|0
    0|0
    • Numarasini dagitinca kendisi sikayetci olursa?

• Yanina gelicem geldigimde intihar edicem sende beni son kez gormus olursun falan diyor.

Yaninda olmam icin son kez ilisliye girelim bile dedi

.

• yuha, bulunduğun yerde kal ne yapıyorsan yap yakamdan düş yeter de

aile ve no değiştirme meselesini hemen yap

artık online olarak bir kaç saniye içinde değiştirebiliyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi kizla konustur telde utanmiyo musun falan desin kiz hatta ben arayabilirim daha aramaz seni :D

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama kurtulman için çocuğum olmıyacak bahanesi uydur ya da dAha kötüsünü nediyim..ilişki yaşadınız mı?

0|0
    0|0
    • Evet yasadik.. fiziksel olarak cocugunun olma ihtimali cok dusuk ztn

• Nasıl anladın bunu? Birde amcan, dayın var mı telefonda o konuşsun onunla.sakın telefonunu veririm tehtiti yapma başına iş alırsın..

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle bir durum benimde başımda vardı ne diyosam soğumamıştı iyi bir yalan sıktım benim çocuğum olmuyor dedim bir daha arayıp sormadı.

0|0
    0|0
  • Bir ilişki yap sen de. Bir daha aramaz.

0|0
    0|0
    • Bir kiz arkadasimla anlasip facebookta iliskisi var bile yaptik ama bu seferde sen ne zaman unuttun sevmiomuydun diyip yanina gelicm konusucaz diyip hayir dedigimdede lntihar edicem diyor ya da duygu somurusune basliyor.

Yükleniyor...