Fenerbahçe-Beşiktaş derbileri

galatasaray derbilerine oranla daha çekişmeli ve zevkli geçiyor. siz ne düşünüyosunuz bu konuda ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle. Her zaman daha açık oynuyoruz biz Beşiktaş olarak. Galatasaray kafadan kaybederek geliyor zaten.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• klasık bı fenerlı .. he ya sen kac derbı gordun hayatında 2000 den sonra adam oldugunu sananlar cıkmıs yıne..ıkı sene once 16 net pozsıyona 2 pozsıyon oynayan fenerlıler hala cırtlarda..otun yavru kuslar daha ıkı uc ay once ezrumumda hoplatdıkya ... mayısta akbank reklamı yapmayında papazın cayırında ay sukru sarac oglunda

0|0
    2|3
    • kardeş burda takımların üstünlüğü tartışılmıoki maçın kalitesi zevkini konuşuoyruz

• macınkalıtesını tartısırken bıle gs nın ısmını azınaza alamadan atrtısamıyonuz dımı... neymıs bu gs herkezın bı kuyruk acısı ar - verenlerın ayanına

• anlamıyorum dünyanın en büyük 3 . derbisi diyorlar gs-fb maçı için ama inan fener beşiktaş maçları bin kat daha çekişmeli geçiyor insan izlerken yoruluyor:)

1|1
    0|0
  • En zevkli derbidir bence de.Çoğu kişi de der bunu.Hatta cinconlular bile

1|0
    0|0
  • kesinlikle tribünlerin etkisinin oldugunu düşünüyorum ...

bir tarafta kurumlaşan ÇARŞI - diger tarafta sadık taraftar GENÇ FENERLİLER...

bence en büyük etkiyi onlar sağlıyor

1|0
    0|0
  • aynen bugün bunu bende söyledim demekki bir farlılık oluşmaya başlamış

1|0
    0|0
  • evet çok zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • umutsuz ev kadınlr

0|0
    1|3
  • Biz beşiktaşı rahat yeniyoruz feneri yenemiyoruz malesef bu sene de yönetim kötü ne olacak biz Galatasaraylılaın hali :)

0|0
    0|0
  • belli olmuyor her maçın atmosferi farklı oluyor...

0|0
    0|1
  • doğru çünkü fb-gs maçları gibi sonucu önceden belli değil...

0|0
    0|0
  • Galatasaray. mjkuıglk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doğru fenerbahçe galatasaray derbisinden daha heycanlı dünde güzel maçtı ama hakem

0|0
    0|0
  • En son ki Fenerbahçe-Galatasaray derbisine bakarak böyle yorumlarda bulunmayın

0|0
    0|0
  • öyle öyle tabi

0|0
    0|0
  • Katlıyorum sana

1|1
    0|0
Yükleniyor...