Bir kadın da en çekici bulduğun şey ne yani nasıl olmalı işte bu benim kadınım diye bilmen için ?

Bir kadın da en çekici bulduğun şey ne yani nasıl olmalı işte bu benim kadınım diye bilmen için ?

Güncellemeler:
Bayanlar peki siz ? Siz nasıl bir erkeğe bu benim işte bu beniö erkeğim dersiniz ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• aramda uyum olması ve beni tamamlaması lazım yanii uyum olunca ben rahat oluyorum o rahatlığı bana vermesi lazım yaniii ben kalkıpta fırıldaklık yapsın girişken olsun demiyorum dikkat edersen uyum olsun yeter banaa hee bir de tipim konumunda olacak yanıma yakışacak yanii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Her erkeğin bakış açısı ve güzellik anlayışı farklıdır, mesela benim için gözünün rengi değil ama nasıl baktığı önemlidir, ayrıca iç güzelliği dışına yansır ben böyle bakarım.belki çok çirkindir bazıları için ama ben ondaki iç güzelliğini gördüğüm zaman ( Bu konuşmasından davranışlarından , bakışlarından vs belli olur ) o benim için Hülya Avşardan bile daha çekicidir. :)

0|0
    0|0
  • link

bu benim kadınım olsun ;)

0|0
    0|0
  • Öncelikle dış görünüm önemli bir insana ilk dışardan bakarsın doğal olarak. Tabi farklı durumlar var arkadaş olarak tanışıp sonrasında ilişki yaşayanlar. bence hangisi sağlıklıdır bilmem ama öncelikle dış görünümlerin birbirlerine hitap etmesi gerekir. sonrasında ise kişilik karakter ömür boyu en önemli etken olacaktır. Ben Düşünceli bir eş isterim ömür boyu benimle olacak sonuçta kendini ve çevresindeki değer verdiği insanları düşünmeli.

0|0
    0|0
  • her şeyden önce göze hitap etmeli biraz albenili olmalı.hafif balık etli kucağa gelir cinsten,ve güler yüzlü.

0|0
    0|0
  • Bu herkese göre değişir :( Malesef belli bir standardı yok:(

0|0
    0|0
  • cahil olmaması çok çok önemli.bi adres verdiğim zaman oraya gelebilmeli.yanıma da yakışsın yeter.

0|0
    0|0
  • herşeyden önce kendini bilmesidirher konuda bence

0|0
    0|0
  • Zeka yoksa at çöpe.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum fikrim yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence erkeler soru sordugunda veya bişey anlatıgındda kadın bilmiyomuş ilk defa duyuyomuş gibi olursa erkeklerin hoşuna gider agır kadını severler her zman

0|0
    0|0
Yükleniyor...