Cevabınıza gerçekten ihtiyacım var

Bi sorum olucak bir senedir konuştuğum bir çocuk var ama sürekli olaylar yaşıyoruz ama o kadar iyi anlaşıyodukki hep ileri gitmeden sonlandırabiliyoduk.bi gün beni seviyo gibiydi bir gün arkadaş gibiydi çok dengesizdi yani bir gün sürpriz yaptı ve bir anda karşıma çıktı bişeyler yiyelim dedi o zaman ben bir aptallık yaptım sanırım buna.sürekli eski sevgilisi mesaj atıyodu bu rahatsız olduğunu belli ediyodu ama kestirip atmıyoduda ama mesajlarının hepsini bana gönderiyo bunları bunları dedi diyodu neden halen konuşuyosun dediğimdeyse sınava giricek üzülmesin diyodu bu hala onu sevdiğini göstermezmi ve o gün işte bişeyler yaptım sanırım umudunu yitirdi ve çıkmaya başladılar. öğrenme şeklim çok iğrençti bana mesajda o kızın adıyla seslendi hilalim gbi yanlışlıkla oldu dedi çok kırılmıştım o anda onla konuşmayı kesmek istediğimi söyledim sevgilin varken konuşmamalıyız dedim ilk başta konuşmak için zorlasada sonra ısrar ettiğim için tamam dedi ama bir kaç ay sonra yine mesaj attı aynı şekilde bitirdim ve yine mesaj atmaya devam etti geçenlerdede mesaj attı nasılsın diye iki mesajdan sonra cevap vermedi amacı neydi ve şuanda onunla çıkmadığına eminim geçmiştede gerçekten çıktıklarından şüpheliyim o anda tepkimi merak ettiğini düşünüyorum ve ben düşünüyorumki mesajıma iki cevaptan sonra cevap vermemesinin hesabını sorıyım o sırada benim hakkımda ne düşündüğünü öğreniyim. sizce yapmalımıyım böyle bişeyi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hiç uğraşma ve bırak gitsin o şahıs ikili oynamış yani ikinizide idare etmeye çalışmış.seninle ileri gidememiş onun için uğraşmış yani zamana bırakmıştır. Fakat diğeri kesin olarak vermiştir Kısaca ondan sana hayır gelmez, daha şimdiden sevgilisini sana anlatıyorsa ilerisini tahmın bile etmek istemezsin.

0|0
    0|0
    • Hiç bu açıdan düşünmemiştim açıkçası teşekkür ederim

• Sağol ben anca kendi dertlerinde uğraşıyorum

• peki siz en iyisini bilirsiniz mutlaka. Ama ihtiyaciniz olduğunda konu ne olursa olsun ben buradayım.KİB.

Erkekler Ne Diyor 5

• Senden daha güzeli çıktıysa, yapacak bir şey yok (=

0|0
    0|0
  • Aşkta gurur olmaz ama saflıkta can yakar.. ne kadar güvenebbilirsin ki içinde bunun muhasebe sini yap temkinli yaklaş.. Ama ben olsam mesaj atmasını bekler ondan sonra niyetin ne diye sorardım..

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yüz yüze direk konuşmayı düşünüyodum sanırım değmez

• Seve seve

• Bende teşekkür ederim

• o çocuk kız düşkünü bir çocuk ya aslında bakarsan son dönemde herkes öyle insan insanı tanıyamıyo sen bırak onu daha iyi çok insan var elbet çıkar karşına seninde

0|0
    0|0
    • Herşeyi zaman göstericek sanırım

• zaman gösterecek ama o zamanda bağlanıp üzülen sen olma en iyisi mesafe koymak senin için bak biraz soğuk davransan falan o zaten artık yanaşmaz sana ordan anlarsın

• sen çok fena aşıksın

0|0
    0|0
    • Ciddimisin nerden çıkardın bu sonucu?

• Tamam teşekkür ederim ona şans tanıcam

• pişman olmucagın bir insanla hayatını yaşa by by

• mesajlarına bakarmısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• SEN BU OĞLANA ABAYI YAKMIŞSIN BUNDAN ÇIKARDIĞIM SONUÇ :-))

0|0
    0|0
    • :D ama benim açımdan sonuç sıfır kötü bir durumdayım anlıcağın

• bence biraz zamana bırak zaman her şeyin ilacıdır

• Evet öyle derler ama sanırım yoluma bakıcam

• geçmiş olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...