Psikoloji ve Hoca sendromu sanırım

Merhaba arkadaşlar lise öğrencisiyim. Bir problemim var takmayım düşünmeyim diyorum ister istemez oluyor. Bir düşüncenizi alayım dedim. Bir öğretmenim erkek. Sürekli izliyor beni koridorda her yerde. Merdivenden inerken böyle, giderken döndüğümde zaten bana bakıyor oluyor.Öyle böyle değil. Ama anlıyorsunuz aklından geçenleri. Uzun bir süredir derslerimize giriyor. Ben psikolojiyle ilgili olduğumdan anlıyorum sanırım. Bana karşı tuhaf iğrenç kısmen hareketleri olmuştu. Ki buna bütün sınıf şahit. Ben bu yoğunluktan kurtulmaya çalışıyorum. Fark ettiğimse yaptığım her şeyde abartısız bakın. Kendine yapıyor muşum gibi algılıyor. Üzerine alınıp bir tür senaryo yazıyor kafasında. Yaptıklarından onun ne düşündüğünü bariz bir şekilde anlıyorum. Acı olan şu.Bir kaç gün önce karşıma oturmuş. Bacaklarını açıp iğrenç bir yayvan sırıtmayla gözümün içine bakarak. Resmen önünü vurguluyordu. Artık iğreniyorum. Ve bunun tam olarak ne olduğunu evli bir adamın bunu neden yaptığını anlamıyorum?

Özellikle dikkatinizi çekerim bana senaryo yazan bir adam gibi geliyor. Sınıfa geliyo adam. Duruyo bana bakarak sırıtıyor.Ya görüyorum sınıfta görüyo arakdaşlar vs. bir bakıyorum hani. Aniden yanımdakine gözünü kaydırıp hiç bakmamış gibi davranıyor. Bunun gibi şeyler.

Yardımınız gerek arkadaşlarım şimdiden saolun. :)

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• haddini bildir lütfen. şikayet et yoksa cesaret alır ileriye gider hayatınla oynar

0|0
    0|0
    • evt.şikayet etmeyi düşnüyorum.ama kafam karşık.bu adam neden bunları yaptı bana karşı.ben bişe yapmadım ki.açık giyinmem vs tüm bunlar ne demek

• ya adam.geçende durmuş.girmiş sınııfın içinde 30 kişi var benim yüzüme bakıo.gözümün içine sırıtarak.görüyorum daha sınıfta gördü.2 dk kalmış o şekil.bi baktım.birden çevridi yanımdakine bakmaya başladı hiç bakmamış gibi

• Bir daha ki sefere ne bakıyorsunuz de herkes duyacak şekilde ters cvb verirse müdüre git

Erkekler Ne Diyor 15

• Memur maaşları mi zamlandi yoksa?

1|0
    0|0
  • Müdüre değil, ilçe milli eğitim müdürlüğü ne şikayet et.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğunu ailenle paylaş okul yönetimiyle konuşsunlar gerekirse gelip dövelim :))

0|0
    0|0
  • Anlattıkların doğruysa bir öğretmen olarak utandım şu an meslektaşımdan. Şikayet et, arkadaşların da bu duruma şahitse ve seni doğrularsa daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • şimdiden sağolun :)
    gülücük neden atıyorsun hoşuna gidiyor galiba:D

çözüme gelince...
    okul müdürüyle konuş meseleyi

0|0
    0|0
  • müdüre şikayet et?

0|0
    0|0
  • Müdüre şikayet et şerevsizi

0|0
    0|0
  • adam resmen sapıkmış şikayet etmelisin .

0|0
    0|0
  • Etek boyun kisa mi ?

0|0
    1|0
    • etek giymioruz pant. ve gözlüklü böyle kendi halinde bacak boyu uzun olmayan bir insancığım.sizce bunları neden yapıyor?

• Fiziqinden olabilir yüzünün Tatliliqindan olabilir eklermisin konusalim yardimci oliyim erkek gozu ile

• hadi hadi memnunsun çaka yapma bize :)

0|0
    0|0
  • topla mahallenin gençlerini , dekarasyon yapsınlar.

0|0
    0|0
  • Ailene söyle Milli eğitime şikayet etsinlr ve desinerki bu hoca alınmazsa basına vericez.

0|0
    0|0
  • ozaman mürürüne söyle durumu anlat valla bu senide kaçırır yani

0|0
    0|0
  • Memur maaşları zamlandı heralde dediği gibi.

0|0
    0|0
  • Gerekeli yerler şikayet et 1 Bu durumdan birini mutlaka haberdar et derim ben...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence hemen şikayet etmelisin lisedeyken benim okudugum okuldada olmustu ve arkadasım anlatmişti inanmamiştim gecende bişi daha duydum resmen öğretmenlerden sogudum yaaa

0|0
    0|0
    • ne duydun söyle bizde soğuyalım . Eğitim kalitesi düşerse olacağı bu zaten heryere ünv açtılar mahalledeki serseri bile öğretmenlik kazanacak konuma geldi. Eğitimde bu ülke çok geriledi

• Acil cozmen gerek adam psikopata baglamis resmen belki de seni takinti haline getirmistir annene anlat o cozer

0|0
    0|0
    • evt. durumu tam kavrayamadm zaten. sizce ne olabilir bunlar.?neden yapıyor yani

• ne oldğunu anlarsam sanırım daha yararı olur?

• Takinti iste

• şikayetçi olabilirsin,ispatlayabilirsen okuldan bile atılır

0|0
    0|0
    • blmiorum.ne olduğunu net bir şekilde anlayama çalışıorum bir adam bir hoca bunları neden yapar?

• sapık olduğundan,görev ahlakı diye bir şey bilmediğinden. sen hakkını aramaktan vazgeçme şikayetçi ol gerçekten iddiaların çok korkunç çünkü

• aynen oldu bunlar ve sınıfın içinde oluyor

• İğrençmiş gerçekten Şikayet et biran önce Lisemisin sen?

0|0
    0|0
  • Bencede mahallenin gençlerini topla bir güzel dövsünler oh miss :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...