90 senedir süregelen kavgalar neye faydalı oldu?

Türk-Kürt, Alevi-Sunni, muhafazakar-demokrat, sağ-sol, futbol kavgaları bugüne kadar ne işe yaradı?

Güncellemeler:
Bugünden sonra devam eder mi? bana göre her grup istediğini aldı

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fitnefesatcılara yaradı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• keske bir ise yarasaydi...eski odun kafalar...oldu simdiki odun kafalar...halbuki birbirimizle anlasak..paylassak...cok güclü bir ülke oludk...

0|0
    0|0
  • Türkiye kürdüyle,türküyle,alevi,sunnisiyle güzel ne demiş pir sultan gelin canlar bir olalım

1|0
    0|0
  • Hiç işte.

0|0
    0|0
    • Bu kutup kavgalarından pay çıkaranlar bitmeyecegine göre, kavga da bitmeyecek annem.

• artık eskisi gibi değil ben demokratım aynı odada Kürt de var, muhafazakar da var, sağcı da var solcu da var pek kavga etmiyoruz, ayrıca bu konuyla ilgili gezi parkını örnek gösterebilirim 7 tane vatandaş hayatını kaybetti bu olay başka bir ülkede olsaydı iç savaş kaçınılmazdı

• Birebir kimsenin kimseyle problemi yok zaten. Bu kavgaları başkaları körüklüyor.

• Kimse yalnış anlamasında, bir kürt'le asla evlenmem, ailem dekiler de karşı çıkar buna.

Türk kızıyım

1|0
    0|0
    • ben Kürtle Ateistle Aleviyle evlenmem aileden değil kendi isteğim bu, ama aynı ülkede yaşamaktan da rahatsızlık duymam

• Ben rahatsızlık duymuyorum , ama dediğim gibi asla evlenmem, ailem de karşı gelir !

Erkekler Ne Diyor 9

• ne işe yarıcak..luzumsuz bir çok emekli paşa ceplerini doldurdu..

0|0
    0|0
  • Bunun üstüne link Kardeşiz Hepimiz - Mahsum Kırmızıgül

0|0
    0|0
  • halkta böyle bir şey yok zaten.halkta artık ayrımcılık yapmaya çalışanlara prim vermiyor.aksine bunların bir aldatmaca olduğunu anlayıp kardeşlik pekişiyor

0|0
    0|0
  • İnan bana birileri buna inanıp birbirini vururken bazılarıda bundan faydalanıp defalarca köşe oldu.

0|1
    0|0
  • Ergenekonculara yaradı

0|0
    0|0
  • İnsanlar heyecan arıyor işte

0|0
    0|0
  • Sadece emperyalistlerin emkelerine yağ sürdük.

Ancak gelmeyeceklerdi bu oyuna!

0|0
    0|0
  • Gündem değiştirip, gizli saklı peşkeş çekmelere.

0|0
    0|0
  • Halkımız bu oyunlara geldikçe sayelerinde bu ülke parçalanmaya devam edecek.

0|0
    0|1
    • dünyadaki bütün ülkeler parçalanır bölünür haritadan silinir TÜrkiye silinmez

• Terör örgütünün yapıp sattığı uyuşturucular ile her yıl nerdeyse TSK kadar silah, mühimmat ve yaşamsal malzeme alabiliyor. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti içerisinde etnik kökeni neye dayanırsa dayansın her T.C kimliğini taşıyan herkes T.C vatandaşıdır. Kürtlere gelince onlarda kanmasınlar onun bunun lafına. Kürtleri zamanında cephelere sürdük. Sırf bu yüzden bile onlarda bir T.C vatandaşıdır. Ama T.C'nin varlığı ve bekaasına tehdit oluşturan her unsur ise Hıyanet-i Vataniye!

• ben Kürtlerinde artık terör örgütüne yardım ve yataklık yapmayacağını düşünüyorum, Türkiye için en büyük tehdit önümüzdeki yıllarda Din adına Mısır Suriye Irak gibi bir ülkeyle savaşa girmesidir, Türkiye çok uluslu bir devlet ama fitneyle fesatla yıkılmaz, Türkiyenin şu anki başbakanı komşunuz tencere tava çaldıysa karakola gidin diyen birisi karakolları araştırsan bir kişi gitmemiştir bunun için

Yükleniyor...