Sizce fotolarda yüzünü saklayan ya da yüzünü çekmeyen insanlar çirkin midir ?

Sadece görüş istiyorum. Mesela ksde de çok var. Foto çekilirken yüzünü kapatan, arkası dönük fotolarını koyan üyeler. Sizce bunlar çirkin oldukları için mi yapıyor ? Merak işte =)

Güncellemeler:
Arkadaşlar, farklı sebeplerinin olabileceğinin ben de farkındayım. Sadece sizin genel görüşünüzü istiyorum, o kadar.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Millete g*tümü dönerek layık oldukları yeri gösteriyorum <3

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tercih meselesi derim.

Her insan yüzünü bu tür platformlarda ifsa etmek istemez.

Bence haklilik paylari da var.

Insanlarin düsüncelere,fikirlere yogunlastirilmasi acisindan güzel.

...

0|1
    0|0
  • Kimilerinin yan profili güzel olur ondan çekerler. Kimileri kendisini deşifre etmek istemez koymaz. Yarısını koyar. Kimileride çirkin olduğundan yüzü göstermeden fizik sergiler. Yani kısaca bilinmez. Sağ, sol belli olmaz.

0|1
    0|0
    • onun ben de farkındayım. zaten o yüzden sizce diye sordum sorumu =) kesin bir doğruya ulaşmak mümkün değil zaten bu konuda.

• tekrar teşekkürler o halde her şey için =) iyi geceler

• Bende iyi geceler diliyorum. :)

• Hayr kesinlikle oyle dusunmuyorum bn. Bnm bir arkadasm var tpki burak ozcvt ikizi sanki ama hicbr sayfasnda kendi resmi yok sevmiyor sanalda resm paylasmayi.. Banada kzyor resmlerni kaldr dye.bazi kislr var vucudunu cekip atms sayfaya kafa yok ya da yuzunun yarsni. Hic atmasa anlarmda bu yariyamlak resmlerde biraz ozgvn eksklgi var galiba

0|1
    0|0
    • valla bilemiyorum ben de, emin olamıyorum =) ya dediğim gibi mutlafaka farklı sebeplerden gizleyen çoktur yüzünü. ben sadece cevap veren herkesten genel görüş istiyorum. yoksa hepsi çirkin demiyorum ben de zaten =)

• peki tamam =) alışkanlık oldu herkese açıklıyorum afedersin =) teşekkürler, iyi geceler.

• Sknti yok.. Eyvallah.. Sizede

• Bilmem başka sebepleri de olabilir

0|1
    0|0
  • farkı tarzıdır :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayır .

0|1
    0|0
  • İşimiz gücümüz var la, toplantılara falan giriyoruz kızlarsoruyor.com diye bir siteye girdiğimizi öğrenseler kimseye laf geçiremeyiz.

1|1
    0|0
    • :D ya zaten sadece görüş istiyorum. farklı sebepler olabileceğinin ben de farkındayım.

• Belkide güzelliği üzerinden prim yapmak istemiyordur ya da göstermek istemiyordur tercih meselesi

0|0
    0|0
    • evet öyle bir ihtimal de var =) zaten o yüzden sizce nasıldır ? diye soruyorum. söylenebilecek hiçbir şey net doğru olmaz zaten bu konuda ;)

• çirkindir

0|1
    0|0
  • Çok çirkinim.

0|1
    0|0
  • komşu görürse ebesininkini göreceğini biliyor

onun için kapıyor

0|1
    0|0
  • Tam tersi de olabilir.

0|1
    0|0
    • olabilir kısmının ben de farkındayım. sadece senin görüşün ne onu öğrenmeye çalışıyorum kardeş.

• Yüzünü göstermek istemiyordur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...