Brezilya fönü yaptıran var mı?

Bayanlar brezilya fönü yaptırdım evde bir arkadaşıma perşembe akşamı. Saçlarım inanılmaz derecede yağlandı çok kötü görünüyor :/ Yarın sabahta dersanem var. Saçlarımı toplayamıyorum da ben yarın akşam yıkamayı düşünüyordum 3 gün tam dolsun diye ama sabah evden çıkmadan duş alsam nasıl olur? Etkisini gösterir mi göstermez mi? Hiçbir fikrim yok aranızda daha önce yaptırmış olan birileri var mı? :/ Saçlarım normaldede düz gibi çok az dalgası var ince telli hemen şekil alıyor ama çok kabarıyor. Acaba 2.5 gün yeterli olur mu? :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Brezilya fönü olmadan gidemiyomusun dersaneye ?

0|0
    0|0
    • Gidemiyorum.

• (= ben boş insanım malesef (=

• Yalan makinasını bozarsınız varya (=

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir kere Brezilyan fönü 3 günde yapılan bir şeydir. Kesinlikle saça 3 boyunca su sürülmemelidir. Ayrıca bunların üstadları bile yapmakta zorlanırken sen nasıl arkadaşına güvenebilirsin? Tüm saçını kaybedebilirsin biliyor musun? Glatt yaptırsan daha iyiydi

0|0
    0|0
    • Arkadaşım beceriklidir bu tür konularda onun saçındada var brezilya fönü ve kendi yönlendirmesiyle erkek arkadaşına yaptırmıştı 2 ay önce saçlarında herhangi bir sıkıntı olmadı.

• Glatt iyidir iyi :)

• Biz Nijerya Fönü çektiriyoruz evde

Kendimiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşın nasıl yaptı onu ya profesyonel kuafrler bile beceremiyor bazende sen bence acilen bir kuaföre git baksın saçına

0|0
    0|0
    • Saçlarımda sıkıntı yok ya arkadaşım beceriklidir böyle konularda titiz davrandı.

• Ben sey diye duydum dumduz yapmiyormus brezilya fonu. Bi de arkadasin nasil yapti onu ya

0|0
    0|0
    • Valla arkadaşımın saçları inanılmaz derecede kıvırcık ve çok kalın telli onada erkek arkadaşı yapmıştı 2 ay önce saçları hala pırasa gibi. İnternette çok uzun süre araştırmışlar bende ona güvendim.

• senin için geç artık ama yaptırmayı düşünenler okursa diye yazıyorum kanser riskini araştırın..

bence 2.5 gün yeterli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...