Facebook bilgilerinin herkese açık olması

merak ettim.siz de eski sevgiliniz görsün diye duvarınız haricindeki bütün bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı açar mısınız?benim kısmen açık bilgilerim ama hepsi değil.eski sevgilimin hepsi açık.merak ettiğim siz eski sevgiliniz için mi açarsınız?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• sadece güzel bulduğum resimler açık diğerleri kapalı :D bide çok yorum ve beğeni alanlar açık :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• erkeklerin gizemli ya da ulaşılmaz olma tripleri olmadgı için bişey gizlemeye gerek duymazlar sadece

0|0
    0|0
    • bizimki biraz egoist ve farklı.her bilgisi açık insan kim olursa olsun sanki birine ya da birilerine gösteriş yapıyor imajı veriyor.

• yo benimde bütün bilgilerim açık egoyla alakası ne resmimi görseler ne görmeseler ne :D

• zaten size yönelik değil.benim eski sevgilim bencil ve egoist biri.normalde bilgilerini sınırlardı.ona şaşırdım.

• Eski sevgili adı üzerinde, eskitmek lazım. Öyle işler peşinde koşmadım hiç.

0|0
    0|0
    • zaten üzülmüyorum.çokda umursamıyorum eskisi gibi.öyle yaptığını gördüm merak ettim.

• peki facesini dondursaydı telefon no değişseydi takip edemeyecektin o zaman ne olcaktı?

şimdikinden daha mı kötü mü olurdu?

0|0
    0|0
    • siz benim soruma cevap verin?şuan durum bu.

Kızlar Ne Diyor 1

• benim bilgilerim tamamen kapali...hata resimlerimi bile arkadslarim göremiyor ya da bazlari...meraklarndan catlasnlar eski sevgililerim...:D

0|0
    0|0
    • benim de hepsi açık değil ama yeteri kadarı açık.:)sende temelli kapatmışsın.meraktan çatlarlar ama merak edicek bişey bulamayınca merak etmez.yani bana öyle oluyo şahsen:)oda açmış bakalım diye olabilir

Yükleniyor...