Anneler nasıl hep haklı çıkmayı başarır?

Bugun ben hayatımda yaptığım hatalara bir yenisini daha ekledim . Okulda yüzme klubu vardı ve bende katıldım. Dur bir dk bunda ne var deme ! Ben hukuk okuyorum ve uyumaya vaktim yok desem abartmış olmam. Ama bir anlık gazla o klübe girdim ve spor salonu parasını ödedim. (100 tl) Sonra eve bir geldim nasıl yordu beni su nasıl yordu. Değil ders çalışmak kolumu kaldıracak halim yok şu an. Ama ne oldu sabahki ergen tavırlı kıza -ben hallederim- -ben yaparım- nah yaparsın yapamadım ve yine mallık sınırlarını zorladım hem paramdan olucam hem kendime güvenimden . İşin garibi annem bunu önceden gördü . Sizde de var mı böyle olaylar ?

0|0
15|30

En İyi Erkek Görüşü

• ilk başlarda yorucu gelir yüzme, zamanla alışırsın,o süreçte bırakmaman çok önemli, devam etmeni öneririm, çok faydalı bir spor. Ben bir buçuk senedir düzenli yüzüyorum, başta senin gibi her tarafım tutulurdu ama şuan banamısın demio vücut, ne kadar yoğun olursan ol en azından herhangi bir spor yapman çok faydalı olur, ben işten sonra gidiyorum :)

1|0
    0|0
    • Cevap için saolun ama kitaplar o kadar kalın ki okuyamıyorum araya başka bişi girince.. Mutlaka belli bir rölantede ve performansla okumam lazım. Eğer ki biraz ara verip ayda yavaşlatıp okumaya devam etme şansım olsa hayatta vazgeçmezdim yüzmeden.

• Anneler söylüyorsa mutlaka bildikleri vardır :) Rica ederim

• Ben de eklemek isterim ayrıca. Yorum yapan arkadaşın dediği gibi yüzme gerçekten en iyi ve "stres atıcı" spor.

İlk başlarda zorlanırsınız, fakat biraz alıştı mı o zaman yüzmeyi bırakamayacak hale gelirsiniz.

Sizi son derece boşaltır çünkü.

Ben yüzmeden çıktıktan sonra hep "Oh be, dünya varmış" derdim.

Size yorucu gelebilir, fakat göreceksiniz ki yüzmeden bir sonraki gün derslere cok daha iyi odaklanabiliyorsunuz. Üzerinizden o ağırlık ve bilinç bulanıklığı gidiyor. Daha zinde oluyorsunuz.

Erkekler Ne Diyor 29

• annelik Allah tarafından siz kadınlara verilen en yüce değerlerden biridir ve anneler gelecek hakkındaki düşüncelerini içine sezerek söyler çünkü hiçbir anne evladının hata yapıp acı çekmesini istemez o yüzden haklı çıkma olayı onlara Allah vergisi bir durum

1|0
    0|0
  • Neden Öyle Düşünüyorsun ki.(: Annendir Haksız da Olsa Gözüne Gelmez ki.

1|0
    0|0
  • Buna tecrübe diyorlar. :)

1|0
    0|0
  • Daha yeni başladığın için öyle hissediyorsun aikidoya başladığımda, bodybuilding e başladığımda, eskrime başladığımda ve okçuluğa başladığım da da aynısını hissetmiştim :D

Bak sakın ara verme düzenli olarak git bol bol yemek ye su tüket eskisinden de iyi olcaksın

1|0
    0|0
  • samimiyetinden dolayı yıldızı aldın:) daha çok yaşadıklarından ve tanıdıklarından olabilir.

1|0
    0|0
  • 100 tl ye spor salonumu var (=

0|0
    0|0
  • bu soru yanlış asıl soru o terlik hedefi nasıl oluyorda hep vuruyor :D

1|0
    0|0
  • ilk gün böyle diye vazgeçme bende vücüt geliştirmeye gittim ilk gün spordan çıkınca tek elimle su şişesini bile kaldıramıyordum zamanla alışıyorsun o yorgunluk gidiyor

1|0
    0|0
  • Dırdırlarının bolluğundan :)))

1|0
    0|0
  • tecrube yaşanmışlık var

1|0
    0|0
  • Olmaz mı ya anlatsam kitap yazılır(:

"Annem babam öğüt verirdi en doğrusunu ben bilirdim"

Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz)

1|0
    0|0
  • 1000 parçalık Puzzle Aldım Kendime Verdiğim Gazla, Annem Sen O Puzzle'i Yapamazsın Dedi 1-2 Gün Tabi Yapacaz Ya Kafayı Taktım Bir Süre Sonra Sıkıldım. Bakalım Annem Ben Demiştim Dememedi İçin Konuyu Açmıyorum.

1|0
    0|0
  • anneler varya o güzel düşüncelı anneler bızlerım görmedıgımızı görür ve bılır onlar olmasa bırak derse devam

1|0
    0|0
  • yanlış düşünce. anneler her zaman haklı çıkmaz

1|1
    0|0
  • ahmaklara karşı haklı çıkmayı başarırlar anneme pek değilde babama karşı daima ben haklı çıkarım

1|0
    0|0
  • çünkü dahiler :D

1|0
    0|0
  • Bence devam et zamanla alışır bünye

1|0
    0|0
  • Hayat tecrübesi

0|0
    0|0
  • Anneler hep haklı çıkar :)

1|0
    0|0
  • bunun için annene gerek yoktu bende verebilirdim bu tavsiyeyi :DDD

1|0
    0|0
  • Anneler bilir tecrüelidirler.

1|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın... ne olmasını bekliyordun ki. Bu daha ilk günün. Hamlarsın da sen.

Bende durum senin dediğinin tam tersi... abimlere anneme babama ne dediysem haklı çıktım...

0|0
    0|0
  • Annem ne zaman şemsiye al dese bende almasam yağmur yağar. :)

0|0
    0|0
  • annelerde bayandır sonuçta.sizin gibi sürekli haklı çıkar

0|0
    0|0
  • olay şu hamlamış vucudun otur pc başına kalkma kalkma büyütmüşsün kolları. e doğal olarak hareket etmeye başlayınca yoruldun vucüdun alışsın şöyle devam et 1 ay gör bak annen yanılıyomuymuş

0|0
    0|0
  • anne oldugunda anlarsin

0|0
    0|0
  • Bi kac kere daha yuz alisirsin pes etmeyeydin hmn

0|0
    0|0
  • anneler mubarek insanlardir. bilir onlar :D

0|0
    0|0
  • arkasında ALLAH var sırf haklı çıksınlar diye kaderi değiştirdiğine inanıyorum :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Anneler her zaman hakli çikmaz, tabi elbet hakli olmadiklari yerlerde oluyor.Fakat Allah annelere öyle hissiyat duygular vermis ki, bazi konularda hakli çikiyorlar...Misal ben ogluma dikkat etmesi gereken seyleri söyledigimde yapma dedigimde dinlemeyip kendi istedigini yaptiginda hep basina canini yakan seyler gelmistir..Halbu ki bu istediklerim herkesin yaptigi normal seylerden biriydi ama iste Annelikten mi yasanmislik tecrübesi mi bilinmez ama hisler daha kuvvetli oluyor galiba.Anne olunca Anneligin getirdigi hassasligi ve hislerin nasil kuvvetli oldugunu görürsünüz.. ;)

0|0
    0|0
  • abende çok ağzımın payını almışımdır annemin sözünü dinlememele ilahi güç var annelerde bunu anladım en iyisi dinlemek

1|0
    0|0
  • lys ygs ye hazırlanıyorum hafta içi okulum hafta sonu dershanem var aynı zamanda da gitar dersi alıyorum hafta boyu çalışmam gerekiyor ama alıştım artık hiç sorun olmuyor :))

1|0
    0|0
  • Olmaz mı.. Annelerin öngörüleri çok kuvvetlidir.. Bu yüzden çoğu zaman haklı çıkarlar.

Biz evlatlarda bu söylenenleri dikkate almayız..

Hani derler ya ' Bir musibet bin nasihatten iyidir' diye..

İlla başımıza gelmeden annelerimizin öngörülerine güvenip onları dinlemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Bız gıderken onlar gelıyordu..Bızı en ıyı analarımız tanır ..

1|0
    0|0
  • asla pes etme :)

1|0
    0|0
  • bence derslerin önemli çok yoruyorsa bırak derslerine yoğunlaş

1|0
    0|0
  • bizde anne olduğumuzda hep haklı çıkıcaz

1|0
    0|0
  • Benim annemde hep haklı çıkar bence tecübeleri nedeniyle haklı çıkıyorlar

1|0
    0|0
  • Anneler büyütüyor bizi neyi kaldırıp kaldıramıcağımızı bilir :) hayat tecrübeside cabası

1|0
    0|0
  • Siz giderken biz dönüyorduk diye bir laf var onlarında başından geçmiş tecrübe etmişler tabi :D Onun için annenin sözünden çıkılmaz :D

0|0
    0|0
  • Annem bir kere cüzdanından nüfus kağıdını çıkar kaybolur sonra dedi. O gün okulda cüzdanımı kaybettim ama şanslıydım, annem nüfus kağıdımı cüzdanımdan çıkartmıştı :D

0|0
    0|0
  • Ben o sırrı çözemedim ya annem ne derse çıkıyor ya. Kadınlar doğurdukları mallarını biliyor yahu :)

0|0
    0|0
  • Her seyi anliyorlarmis megerrr her seyi. Hayretlerdeyim

0|0
    0|0
  • anne olunca anlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...