Hiçbirşey düşünmeden takıntısız yaşayabilen var mı?

Düşünmeden, takıntısız hayat sürdürebilen var mı? Varsa nasıl başarıyorsunuz ? Düşünmekten,takıntılarımdan delirmek üzereyim John C Parkin -*Et kitabını şimdi bitirdim biraz rahatlattı Siktrr etmeyii denicem herşeyi :( Peki siz ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• düşünmeyen insan zaten delidir , merak etme sen delirmedin ,*etmek yerine bazı şeylere kötü yönünden değil de iyi yönünden bakmak lazım , göğüslerin tepsi gibi mi ? bacakların sütün gibi mesela , moralin mi bozuk seni seven bir ailenin olduğunu sana değer veren insanların hala dünyada var olduğunu düşün , madem o kitabı okudun ben de sana bir kitap öneriyim .''Anthony Robbins'in ''İÇİNDEKİ DEVİ UYANDIR'' kitabı.Bak bakalım yardımcı olur mu . Tabi şu da var bazen düşünmemek de iyidir , onun için sayfalarca kitap okumana gerek yok çık dışarıya uzun bir süre yürü , aklını boşalt bir süre sonra sadece yüzüne esen rüzgarı hissediceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Deliler bile düşünür ama düşüncelere takılı kalmazlar..düşünmek insan işidir ama takıntı yapmana deliler bile güler :))

0|0
    0|0
  • siktir edemezsn hiçbirşeyi sadece anı yaşamaktan keyif alıp pervasız olabilirsin o kadar :D

0|0
    0|0
  • bunalımdamısın sen

0|0
    0|0
  • insan boş vermış olursada ıyı deyıl çok takıntılı olursada elındekı ne ise o şükür demelı

0|0
    0|0
  • ben mesela hiç kitap okumam asdfghj :D belki bundan kaynaklıdır :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zor biraz. Herkes takıntısız yaşayamaz

0|0
    0|0
  • Daha az evvel arkadasımla bu konuyu konustum ınan bende öyleyım yanı bırseylerı takmadan yasayamam. O kıtap işe yaradıysa bende okuyayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...