Arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım

Dün aksama dogru kardesim mahallemizden evine gelirken üc tane kız kasıtlı olarak omuz atıp kufur etmısler. ''Vermekten yuruyemeyecek hale gelmıssın'' gıbı bısey soylemısler. Kardesım henuz 16 yasında ve bu sahısların bır arkadaslarıyla tartısması olmus. Kızların kardesıme bu sekılde yaklasım sergılemesının sebebı bu. Kızların ailesiyle tek tek gorustuk gorusme esnasında seslerını kaydettım. Hepsı sucunu ıtıraf edıyor.. Hakaret davası acsak sizce ne gibi sonuc alırız fikriniz varsa paylasın lutfen.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mahalle kavgası (=

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Açacağınız dava gereksiz. Baya masraf olur gereksiz gider. Kardeşinden çok sen takmışsın bu konuya kardeşini böyle teselli edemezsin daha sakin davranman lazım senin

0|0
    0|0
  • saçmalama mahkeme uzar uzar uzar iyice uğraşı 3 -5 cahille dalaşa girersen senin onlardan ne farkın var

0|0
    0|0
  • 3 kuş beyinli yüzünden zahmete girmeyin bence. ama sürekli yakınızda iseler o zaman ilk bir tehdit edin. bir daha yaparlarsa şikayette bulunursunuz.

0|1
    0|0
  • Vay arkadaş kızlar da çete olmuş

Memleket ne hale gelmiş

Demek öyle.. Omuz atmışlar ve öyle demişler

Çx çx çx

Olacak şey değil

O kızlara iyice ayar çekmek lazım, ahlaksız kızlar

Aile terbiyesi görmemiş hayvanlar vay

0|0
    0|0
    • Sormayın.. Ann babasının sozunden cıkamayan cocuklar ne hale gelıyor. Herkes namusu ıcın yasar bızde bunu hukukı yollardan halletmek ıstıyoruz. Sahipsiz olsan harcarlar insanı bu ulkede. Benim kardesım erkek elı degmemıs tertemız bır genc kızken hazmedemıyorum bu durumu

• Hayır Tekırdag Corluda yasıyoruz. Burası kalabalık ama kucuk bır yer polısın pek ılgılenecegını sanmıyorum. Elımdekı sucu kabul ettıklerıne daır ses kayıtları ıse yarar mı acaba onu merak edıyorum

• Pazartesi 08:00 - 17:00 arası 0 282 673 28 38 i ara Mahalle Polisi ile görüşmek istiyorum de. Onunla konuş durumu anlat

• Bir şey tutturacağınızı sanmam uğraşmayın boşuna.

0|0
    0|0
  • çocuk kavgası ama ağır itham..! Anlaşılacak insanlarsa boşverin gitsn değilse hakkınız tabi.!

0|0
    0|0
  • boşver ugrasmaya deymez aptallarla değmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• küfreden kızlarda reşit değil hiçbişey olmaz ayrıca senin ses kaydı yapman suç malsf bişey çıkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...