Meirelesin kırmızı kartı doğru karar mıydı sizce tarafsız bakınız pls :)

galatasaray maçına kadar meireles 0 kırmızı kartı varken her derbide kırmızı görmeye başladı ve beşiktaş maçında da takımını 10 kişi bıraktı

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• kesinlikle doğru karardı. ayrıca isteyerek basmadı diyenler var, fenerli başka bir oyuncu yapsa inanırdım. meireles için bu söylediklerine inanmıyorum. olaydan hemen 1 dakika önce bruno alves veli arasında bir gerginlik yaşandı. onun öcünü aldı bence.

1|0
    0|0
  • Kart doğruydu.

Selçuk'u oynatsanız bilirsiniz ki o maçı 11 kişi bitirirsiniz.. Ama Meireles'te öyle bişey yok, her maçında "acaba bu seferde kırmızı yiyecek mi?" diye endişe edersiniz..

0|0
    0|0
  • hayatında kırmızı görmeyen adam fenerde 2 senede rekor kırdı. fenere gelen çirkefleşiyo zaten

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru karardı.

0|0
    1|0
  • kırmızı doğru bir karardı ; kart görmesi fenerı çokda etkılemedı demekkı pek bı faydası yok takıma.

0|0
    0|0
    • aaa öyle deme nettucum ona toz kondurmaz fenerliler

• bundan sora kondururlar dıye dusunuyorum :D

• bır fenerlı olarak baronı selcuk meırelesın gıtmesı lazım abı nedır bu futbolcular ya sen avrupada yarı fınale cıkmıs takımsın bu futbolcuların ne ısı var sende.

• Kuyt'un Tolga'ya faul yaptığı gerekçesi ile sayılmayan golünü de sor. Fenerbahçe'nin verilmeyen penaltısını da...

1|1
    0|2
  • İsteyerek basmadı dengesini kaybetti ama doğruydu

1|0
    0|0
  • Bilerek basmadı ama doğru karardı biraz şansızdı o pozisyonda Meireles.

0|0
    0|0
  • Meireles Doğruydu da,Cüneyt Gibi Bu Kadar Kötü Bir Hakem Görmedim ... Maçı Katletti Resmen ! Maç Fenerin Hakkıydı Doğru Kararlar Olsaydı Şu an 4-3 ya da 5-3 fener kazanıcaktı.

0|0
    0|0
  • Hakem fener gol atana kadar uzatmadı ya fenerlilerin sıkıntısını ondan yoksa hakem gayet iyi maç yönetti kabul etmek lazım :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahcelıyım dogru karardı.

1|0
    0|0
    • bir beşiktaşlı bilerek besmadı diyor kasıtlı bastı bence

• orda ıyı nıyet yok o kırmızı karttı.ama fenerbahcenın golu verılmedı macta

• Köyde pekmez yapan kadınlar gibi çiğnedi veliyi :)

1|0
    0|0
  • Doğru karar .İsteyerek yapsın isteyerek yapmasın kurallar gereği kırmızı kart kesinlikle.

0|1
    1|0
  • nerede oturuyorsun

0|0
    0|0
  • çift kırmızıydı:)

0|0
    0|0
  • doğruydu bence.

0|0
    0|0
  • almeida ne koydu be :DDDD

0|0
    0|0
  • uefa kararı topuklar dalan futbolculara tölerans yok direk kırmızı kart...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle doğruydu topa degil direk adama girmiş kasti faul

1|0
    0|0
  • Tabiki doğru karardı,ezdi geçti resmen.

0|0
    0|0
  • meirelesin kırmızı kartı doğruydu ama diğerleri yanlış karardı

0|1
    0|0
Yükleniyor...