Fb 3- 3 bjk derbi nasıl geçti? yorumlarınız?

fb 3- 3 bjk derbi nasıl geçti? yorumlarınız? kim galibiyeti kaçırdı

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bjklı olarak fbyi gerçekten tebrik ederim.adamlarda son yıllarda hiç bir yerli takımda görmediğim kadar kondisyon vardı.arkadaşlarla maç izlerken böyle ne kadar devam edecekler yorulurlar diyen çok oldu ben yorulmayacaklarını son dakikaya kadar saldıracaklarını biliyordum.öyle de oldu.helal olsun 10 kişi bjk'a kök söktürdüler

goller iptal edilmeliydi alves kesinlikle atılmalı bir de fbnin son dakikalarda penaltısı verilmedi.alves atılsa maç nasıl olurdu bilemem ama eğer bu şekliyle bakıldığında kesinlikle maç fbnin hakkı

şimdi bundan sonrası bjk'a

fernandes sen işe yararsın ben seni çözemedim büyük oyuncuysan eğer bana anadolu takımına karşı değil fenere karşı çık göster yeteneğini o zaman anlarım

oğuzhan yahu git biraz vücut çalış bu kadar kof mu olur bjkı resmen 9 kişi oynattın ikinci yarı bu kadar da olmaz.adamlar 10 kişi nasıl saldırıyor bizimkiler bitti hemen

tüm defans oyuncuları sanki hepsi maçtan önce 30 km koşmuş gibiler bu kadar uyuşuk bu kadar ruhsuz olunmaz ki.adamlar resmen dalga geçtiler

bilic tamam iyisin hoşsun da 45. dakikan 60. dak. kadar görmedin mi takım bitmiş herkes yorgunluktan adım atamıyor illa adam gibi değişiklik yapman için gol mü yemen lazım dı

takımda iyi olan şaşırtıcı bir şekilde almeida ve tolga

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İlk yarı süper Beşiktaş,kırmızı kart görmesine rağmen çok iyi oynayan bir Fenerbahçe izledik.İkinci yarı sadece savunmaya yapmaya çalışan Beşiktaş,Necip'in atılmasıyla daha da hırsla oynayan bir Fenerbahçe vardı.Bana göre Miereles atıldığında Bilic bir hamle yapıp ileriye yönelik bir futbolcu sahaya sürmeliydi,bu Beşiktaş'ı canlı tutardı.Bence iki takımda maçı istiyordu ama kazanan olmadı.Hakem çok hatalıydı ama en azından saha da olaylar yaşanmadı.Maçta galip gelen olmasa da son zamanların en güzel ve en çekişmeli derbisi oldu.

1|0
    0|0
  • Çok çekişmeli bir maç oldu eğer Galatasaray şu an ligin üstünde olsaydı puan farkı çok olmasaydı Beşiktaş kazanmayı hak etti derdim ama demiyorum berabere kalınması bizim adımıza çok iyi oldu ve genel olarak Beşiktaş'ın çok iyi oynadığını düşünüyorum ayreten maçın adamını Almeida ve Tolga Zengin seçiyorum

0|0
    0|0
  • bu sene tüm engellere rağmen şampiyon olacak fenerbahçem <3

0|1
    0|2
    • Ne engeli yapıldı acaba hakem sayesinde berabere bitirdiniz maçı.

• Veirlmedi ama hepside doğru 1 penaltınız dışında Necip'e verilen haksız sarı kart 3-2 iken Emenike'ye verilmeyen kırmızı kart ne olacak.

• Ben onu söyledim zaten penaltı diye ona gelene kadar olanları görmemekte niye ısrar ediyorsun :)

• tek bildiğim tolga maçın yıldızıydı

0|1
    2|0
  • Beraberlik.iyidir kardesimm

0|0
    1|0
  • Bu ne be kaleci yok muydu

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Son dakika!

Dünyaca ünlü Türk hakem Cüneyt Çakır, maç öncesinde iddia oynarken görüntülenmişti.

Morbidcat ekibi olarak sizin için Cüneyt Çakır'ın kuponunu bulduk! İşte o kupon: link

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe ikinci yarı 10 kişi olmasına rağmen çok iyi oynadı ama hakemde ikinci yarı Fenere iyi çalıştı 3-2 iken Emenike'nin attığı tokat sonrası atabilse çok farklı olurdu her şey.

0|1
    1|0
    • 3 golümüz 2 penaltımız verilmedi

• mustafa pektemekin elle aldı net penaltıydı ufff yine hakemler yüzünden puan kaybettik :/

• Güzel maçtı.

0|0
    0|0
  • iyi maçtı ama artık mümkünse cüneyt çakır maçlara verilmesin.

1|1
    1|1
  • 5-1 kazanacağımız maç şansla hakemle 3-3 bitti

0|0
    0|0
  • Yazık oldu

1|0
    1|0
  • İki takım da galibiyeti kaçırdı.Beşiktaş 3-2'yken maçı koparacak pozisyon buldu, Fener de çok atak oynadı.

Ama maçın hakkı beraberlikti.

0|0
    2|0
    • pekı verılmeyen gol ve penaltı nolucak ?

• Beşiktaş-Fener derbileri hep güzel geçer zaten

• süper maç oldu galibiyeti kaçıran taraf fenerbahçe...

0|0
    0|0
  • beşiktaşa tsekürler :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...