Sevdiğinin yanında mı mutlu olursun, seni sevenin yanında mı?

ne garip degilmi, terk edilmek. ne garip degilmi seni seviyorum diyip gitmek. nedirki sevmek arkadaslar ? seviyorum demek nakadar kolay geliyor artik insanlarimiza. nedir sevmek ya ? el ele tutusup gezmekmi , opmekmi? gezip topzmakmi, eglenmekmi ? nedir ? benim sevgim bu degil, ben sevdimi imkansizlar icinde sevdim, tüm engeleri kaldirmak icin savastim, hergün goz yasi doktüm. hergün son kez bakiyormusum gibi baktim. hergün uyumadan once allah'a dua ettim. kaderime onu yaz allahim dedim. ama sorun bu degil, sorun ne biliomusunuz? sevdiniz insanin hergün degistini gormek. hayir üzülümicem diyorum , kesin allah'in bir bildi vardir diyorum, ama istemeden üzüliyorz iste. artik sevdim bana yyabanci bir insanmis gibi geliyor, ama ona baktikca o hatiralarimdaki adam kaliyor. hep bir soru sorardim kendime, sen birisini seviyorsun o seni ama sevmiyor, yinede sevdinin yanindami mutlu olurdun veya seni sevenin yanindami, sen ama onu seviyorsun ? hep düsünürdüm ve derdimki tabikide sevdimin yaninda mutlu olurm. ama bu durum dayim isteşu anve hic mutlu degilim. kesininlikle artik kararim beni sevenin yaninda mutlu olurum, cnkü en azindan beni o mutlu etmeye cabalar , düsüncem olmaz kafamdan niye bana oyle davranio niye boyle diye, cnkü seven insan elinden geleni yapar seni mutlu etmek icin, belkide bazi insanlar mutlu olamaz ama seni sevenin yaninda üzülme sansin olmaz. ama seni sevmeyeni seversen daima mutsuz ! üzülürsün yipranirsin ,bu bana neden boyle davraniyor diye kafanda bin sorular olur, uyku düzenin bozulur o yastiga basini koydunda huzurlu gene uyuyamasin cnkü aklin onda kalir. neden sevmiyor beni diye bin türlü sorular, oysaki seni sevenin yaninda olursan, seni sevdinden emin olursun ve düsünmeden o yastiga basini koydunda huzurlu uyursun. hakksiziyim ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• peki seni sevenin yaninda uyudugunda sevdigin aklina gelmicekmi keske o yanimda olsaydi demicekmisin ozaman senin sevdiginin yasattigi aciyi sende seni sevene yasatmiyormusun cok kötü bir durum ya bende senin gibi düsünürdüm beni seveni secicem dedim ama olmadi sevmedigin insanla yapamiyorsun onada haksizlik yapmis oluyorsun o sana sevgiyle yaklasiyor sevgi dolu gözlerle bakiyor ama sen buz gibisin karsilik vermiyorsun bu seferde vijdanin rahat vermiyor

0|0
    0|0
    • Tabikide bak hakklisin, sen sevmiosan bisi yapamasin elinden gelmez, ama yinede degerini bilebilirsin, onunla ilaki evlenmen gerek degil yaninda yatman gerek degil, sadece ona bir sans vermen gerekir , ve zamanla ona alisicaksin, belkide seversin , o seni mutlu edebilir, zar zor eder ! ama seni sevmeyeni seversen daima mutsuz olursunki ?hani düsün o seni sevmiyor kücük bir haraketi seni cok üzebilir ?

• biz erkekleri kendimiz gibi bekledigimiz icin aklimizda o biktimi sogudumu sorulari geliyor erkekler bizler gibi heran duygularini belli etmiyor ilk zamanlarda ki gibi bende artik benden sogudu diye düsünüp üzülürdüm ama artik öyle düsünmüyorum soguk davrandigi zamanlar üzülmüyorum eskisi gibi ama sevgisinden de eminim artik ve olumsuzluklari düsündükce biz üstümüze cekiyoruz canim buda bir gercek sevgilinin sevgisine inanmaya calis

• gercekten ilk baslarda yani ilk senemizde ona gozü kapali güveniyordum, beni asla aldatmaz diyorum sevgisine cok inaniyordum. Hersey cok güzel gidiyordu ,ama biz simdi 2 senedir birlikteyiz , 1 senemizde boyl degildi, simdide cok degsik cok tuaf oldu hersey, ne bulusiyoruz artik nede konusiyoruz, yani günde bir 20 dakka konusioduruz sadece, ve bana biri ilgi gostermese sogiyorum o insandan bunu ona cok kez soyledim, tamam dedi , ama simdide icimde oyle bir hiss var sanki ayrilmami bekliyor

Erkekler Ne Diyor 1

• sevenin yanında mutlu olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...