Çıldırıcam ya iş bulamıyorum !

acil iş bulmam lazım part olarak Allahım koca avm herkesi aldı bir beni almadı o kadar saçma sapan insanları alıyolar bir beni anlmadılar :@

acayip içim daraldı ayılcak gibi oldum hiç deneyimim yok mağzacılık konusunda e hiç almadılar nasıl olsun hepside deneyim arıyo napıcam ya bn :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ya kapisinda bizimle calismak istermisiniz yazan her magazaya gir ve direk basvur yaninda foton olsun formu usenme cekinme doldur tecrube olarak da cesitli parttime islerde calistim anketorluk fuarlarda stand gorevlisi olarak calistim yaz merak etme olacaktir

0|0
    0|0
    • yaa foto kalmadı dağıta dağıta

• fotokopi cektir renkli ya da cogalttir ya bir sey olmaz 5 10 lira

• ya o bakımdan demedim yani başvurucak yer kalmadı zaten

Erkekler Ne Diyor 7

• ist- anadolu yakasındaysan yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden terk ediyorum bu ülkeyi . Üniyi dondurup iş arıcaktım en az 30 yere başvurdum alınmadım. Cevap bile gelmedi . Bu yaz sonu yurtdışındayım temelli .İşsizlik maaşı ve bekar evinde takılıcam iş bulana kadar orada :)

0|0
    0|0
  • hangi ilde is bulamiyorsun bu arada

0|0
    0|0
  • Merhaba kardeş

İş yerien koca bulsana kardeş

Daha iyi değil mi

Sen de kurtul biz de

0|0
    0|0
  • senin mesleğin yok mu hiç okul falan

0|0
    0|0
    • ben grafik tasarım mezunuyum ama ilçede oturuyorum o yüzden burda bana göre iş yok sanayide var sanayide hep erkek dolu evime uzak yapamıyorum olmuyo ayrıca part iş lazım kpss ye hazırlanıyorum

• o zaman şehır merkezıne gideceksin yapacak bir şey yok

• Eniştem mağazaya eleman arıyor. Hatay İskenderun'da

0|0
    0|0
  • ben de de var bu sorun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• netten başvurma. git ditrekt şubeye başvur

0|0
    0|1
    • onuda yaptım

• ben orlarda çalışmış biri olarak söyleyeyim. patronum derdi netten bakmaya uğraşmaz bizim sektör diye. sen hepsine git adını bırak. işe ihtiyacım var falan filan de. adını bilsinler yeter. netten de diğer her yere mail at

• :( sagol gidiyorum ama işte olmuyo herkes kendi tanıdığını alıyo ne adaletsiz bir dünyadayız bıktım artık

Yükleniyor...