Bir kızın erkeğe hoşlandığını söylemesi???

Flört ettiğiniz bir kız sizden önce hoşlandığını söylerse ne yapar,ne düşünürsünüz beyler?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlandığın kişi kadınlara saygılı ve ileri görüşlüyse hoşuna bile gider cesur kızmış der muhafakar ya da hanzoysa genelde bu kız yollu der flört ettiğin kişinin hayat görüşüne göre tutum al bir diğer noktaysa flört etmek hoşlanmanın bir tık ilerisinde bir durum şimdi flört eden insanlar zaten bir birinden hoşlanır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim ismimi 2-3 sınıfta 5-6 kızın defterinde yazardı (= çok havalı oluyor (=

1|0
    0|0
  • flört ediyorsak zaten kıza karşı boş değilimdir

benden önce kız bana hoşlandığını söylerse

muhtemelen olumlu manada bir durum oluşur

çokda hoşuma gider kızın bu hareketi

2|0
    0|0
    • Peki flört süresi çok uzamışsa?

• yeteri kadar tanıyamadın mı

neden rezil olacağını düşünüyorsun

güvenmiyorsan çocuğa zaten flört dediğin şeyi sürdürme bence

yada şöyle yap

açık açık sor. ne yapmaya çalışıyoruz diye.

• aynı arkadaş grubundayız,bir şey olmaz ve diğerleri bunu bilirse garip hissederim diye korkuyorum ama bir yandan da uzun süre sonra birinden hoşlandım

• ben tevazu gösteririm fakat sözünü yarıda keser toparlar ve ilk söyleyen olurdum.biraz mizahi bir manzara çıkardı ortaya ama yine de onun çekinmesinden daha fazla heyecanlanmasından iyidir.

2|0
    0|0
  • İçindeki duyguları rahatça dile getirebildiği için takdir ederdim. Hoşlanıyorsam bende itiraf ederdim.

2|0
    0|0
  • gayet olağan bir durum hatta bana çokta çekici ve öz güveni olan birisi olarak düşünce yaratacağı için ona karşı hislerim daha güçlü olur.

bu kızı basit durumu düşürür falan saçmalıklarına aldırmayın ...

1|0
    0|0
    • gercekten böyle mi düsünüyorsunuz? :) bende bir iki sene önce aklimi kullanmak yerine kalbimi kullanarak birisine ondan hoslandigimi söylemistim, o da bana vay be cesur kizmissin falan demisti.. (bi araya gelmedik) icimde hep kötü bir his vardi kendimi kücük düsürdüm diye.. simdi biyerde görsem utanctan yerin dibine girerim heralde :(((

• yıl 2014 bu saçmalıklarla yerin dibine girmekte neyin nesi :) evet ben öyle düşünüyorum gerçek bu kız öz güveni olmalı kendine güvenmeli bu konuda ...bi takım saçma sapan takıntıları aşın artık ne utanması , ne gururu bunlar hayatın yaşamsal gerçekleri :) .

• Hevesim kacar. Erkekler kendilerini etkileyecek derecede az da olsa zoru sever elde etmek icin savaşır misali

1|0
    0|0
    • Peki flört süresi çok uzadıysa ve kız beklemek istemiyorsa?

• peki ya birakip giderse ? yani zora gelemiyosa onu da bezdirmek istemiyorum ben mesela.. ama o da itiraf edemiyo bende.. nasil olcak bu is :D

• Dediğim gibi bezdirmeden tatlı bir kavga misali

• duygularını dile getirmesi kötü olur ben sanki ona zorla aşık olmak için zorlucakmışım gibi hissederim öyle iç sevemem o yüzden söylemesinler

1|0
    0|0
  • cazibesini yitirir ve tüm ipleri erkeğin eline vermiş olur..bence nolursa olsun kız niyetini abartmadan belli etmeli ama açılan olmamaılıdır..tavırlarıyla erkeği cezbetmelidir

1|0
    0|0
  • belli edebilir abartmadan ama direk söylemesi hiç hoş olmaz, kızı basit gösterir

1|0
    0|0
  • bence gayet normal..

1|0
    0|0

• söylesin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevaplamadan duramadım canım, 2 yıl önce sevglimle sınf arkadasıydık ona AŞK <3 yazıp yolladım sms le e tabi onunda gönlü oldgu için ve çıktgını da istemedginden bana seni sevyorumm oh be sonunda oldu dedi ayrıldı kızla ve 2 senedir çok mutluyuuuuz :) bence sen elinden geleni yap kaderinse gelir karı gibi naz yapıp yoruyorsada hiç yorma kendini

1|0
    0|0
    • nasıl oluyorda bir kadın kadınlardan bahsederken sözün gelişi itibariyle bile olsa karı diye bahseder

Yükleniyor...