Hala çok seviyorum ama ihaneti kaldıramam. Biri bana akıl versin nolur nasıl geçecek bu acı

biz tanışalı 4 yıl oldu ama çıkalı 2 yıl birbirimizi iyice tanıyıp da çıkmak istiyorduk ve tanıdık da yani öyle sanmışız , ona kendime bile güvendiğimden çok güvenirdim , severdim , özlerdim .. Bir gün yani aslında 4 gün önce beraber bir tatil planı yapacaktık çünkü 2.yılımızı doldurmamıza az kalmıştı .. canımın pasta çektiğini söyledim telefonu evde unutup pasta almaya gitti ve annesi aradı onun nişanlanacağını ve peşini bırakmam gerektiğini söyledi şok olmuştum .. annesi beni çok severdi halbuki.. ve nişanlısıyla uzun bir zamandır görüştüklerini onu tanımaya çalıştığını söyledi ihanetti bu .. ben de o an her şeyi bırakıp kayboldum ortalıktan hayatından .. şimdi ise çok özlüyorum .. hala çok seviyorum ama ihaneti kaldıramam .. bir desteğe bir dosta ihtiyacım var ve herkes bana ulaşmasını sağlayacağı için herkesten kaçtım .. ben ne yapacağım :((

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• önce adamı dinlemeliydin,sonra hayatından çıkıp gitmeliydin hata değil mi yaptığın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• Annesi belkide sizin birlikteliğinizi onaylamıyordur ve böyle bir yalana başvurmuştur

0|0
    0|0
  • çocukla konuşmadın mı ? böyle böyle diye :S kaçarak bir yere varamazsın git konuş bakalım o ne dicek

0|0
    0|0
  • ya yalansa?

0|0
    0|0
  • benim sana tek tafsiyem bol bol dua et cünkü Rabbimden baskasi bu aciyi dindiremez Allah yardimcin olsun canim severken ayri kalmak zorunda olmak cok zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...