Fenerbahçe bu oynadıgı oyunla tüm oyunları bozar mı?

Tüm oyunları bozacaktır,10 kişi kalmamıza ragmen beşiktaşı ezdik,yetmedi cüneyt çakır devreye girdi 2 penaltımızı ve 2 golümüzü vermedi maç fenerbahçe 3-3 cüneyt çakır maçın sonucu ama hertürlü bu sene şampiyonuz..yorumlarınız?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Ne 2 penaltısı ne 2 golü.Yerde atlayıp numara yapan oyuncularınıza sayın.Beşiktaş gayet iyi bir maç çıkardı çok daha iyi oynayabilirdi de.Takımınız desteklemek için körü körüne iş yapmayın.Ne Fenerbahçeliyim ne de Beşiktaşlı.Ama her şey ortadaydı bence verilmeyen 2 gol falan diye de uydurmayın.

1|2
    0|2
    • Maçı izleyen birisi benim dediklerimi der.

• Maçın her saniyesini izledim.Sen ofsayta gol diyorsan senin bilgisizliğindir.Takımını destekleyeceksin diye hakemi,rakip takımı kötülüyorsun ayıp.Yenilmeyi öğrenmemişsin ki ortada bir beraberlik var yenilme söz konusu değil.Lütfen saygı göster.Kendi takımın için bencillik yapma tarafsız bir gözle değerlendir.Hala aynı şeyleri düşünüyor olursan da futbol bilginden ve kendinden şüphe etmelisin.

• Gollerde ofsayt ve faul vardı ama 2 penaltı verilmedi...

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaşı ezdiniz mi?

Maç 4-3 bitmedi,ayreten kusura bakma ama Beşiktaş'ın oyunu sizi 5e katladı bence kanattan doğru düzgün hücum edemediniz onlar daha iyi defans yapıp hücum ettiler ceza sahasına çok girdiler ve bence sizden daha çok pozisyon buldular malesef şampiyon değilsiniz

O vermediği goller ofsayt ve 1 penaltı pozisyonunu'da Cüneyt Çakır görmedi yan hakem bildirdi ona ve Emenike'ye penaltı değil kırmızı vermeliydi Sivok'a yaptığı hareketi görmedin heralde

0|0
    0|0
  • Ama maçı eşitlemek için de uyduruktan ikici sarı kartla Necip'i de attı,10 kişi bir gol attınız ama 2gol de yediniz.Necip atılmasa durum çok farklı da olabilirdi mesela.

0|0
    0|0
  • kara kartaliçeler her türlü sizin serçeleri ezerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

1|2
    0|1
    • beraberliğe mi seviniyosun

• 10 kişi ile ezdik sizi ne konuşuyon cüneyt olmasa maç bizimdi :D

• niye sevinmeyeyim ki yenilmekten iyidir pozitif bakın oloomm hayata :d ben takımımı destekliyorum n eyazıkki izleyemedim macı pozisyonlar nasıldı bilmiyorum ama eger vermediyse hakemin sucu nabiimm ben :D hakem ben miydim sanki D:

• cüneyt çakıra söylecek laf bulamıyorum allahın bulsun neyse bu takım bu sene şampiyon olacak o kadar kimse engelleyemez bizi :)

0|0
    0|0
  • maç 3-3 bitti bence 1 puan bile çok iyi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe mi de Beşiktaşı mı da tebrik ediyorum emeklerine sağlık

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cüneyt çakır gibi su katılmamış o.ç. rağmen burdan puan aldık TAKIMIMLA GURUR DUYUYORUM

1|3
    0|0
  • necip in 2. sarıdan kırmızı gördüğü pozisyonda, caner de forma çekiyor, emenikenin haakemin gözü önünde kafa attığı pozisyonda bariz kırmızı verilmesi lazımdı, bunları RIDVAN DİLMEN diyor fenerliler ...

0|2
    0|0
    • Oguzhanı neden atamadı ? 2 gol 2 penaltıdan neden bahsetmedin cevabında hiç ? rıdvana bakma objektif olmak için gs ve bjklilerin kıçını yalar

• tamam ben fanatiğim hadi, rıdvan dilmende fenerbahçe düşmanı o zaman?

• objektif gözükmek için kıç yalar o şahıs

• GS maçına göre çok daha ezik bir fenerbahçeydi. Kendi sahanızda 3 gol yediniz. Hakem hataları vardı ancak hakem 2 sarıkartla necıp uysalıda oyundan attı kartların ıkısıde yanlış karardı.

0|0
    0|0
    • nettuno futboldan anlıyosun ve biraz objektif ol 11-11 oynanırken bjk 10 dakika top oynadı ardından sahayı geçemez oldu 10 kişi kalmasına ragmen fener tek kale oynadı sizin yürüyecek haliniz yokken caner çizgiden 3 kişiyi geçip orta yapıyodu kardeşim dogruları konuşmak gerek

• bu ülkede en çok şikeyi galatasaray yaptı ama kabak bizim başımıza patladı fener şike yapmadı demiyorum şikenin kralını yapan takım biz temiziz ayaklarına yatıyor o zoruma gidiyor

• vala kendılerı calıp kendılerı soyluyor acıkcası ben cıddıye almıyorum onları.

• aynen öyle ya şerefsiz hakemm

0|0
    0|1
  • Pozisyonları tekrar izle ofysatların hepsi buz gibi ofsayt penaltılarda penaltı değil zaten. Ama üzülmeyin fenerliler. Aziz Yıldırım açıklama yaptı bu sene şike hedefleri çok büyükmüş bütün spor dalarında yapıcam dedi.

0|0
    0|0
    • lan mal iki net penaltı iki net gol verilmedi nerenle izledin maçı şikeciler asıl sizsiniz geçen hafta gördük

• Ezdiniz? İşiniz gücünüz ortamı germek

0|0
    0|0
  • Kendilerini hemen şampiyon ettiler hıamnı .. :))

0|1
    0|0
    • galatasaraymı şampiyon olacak diyosun ?

• Kardeşim yazıları götnle mi okuyorsun ..

• 2 Penaltı 1 gol verilmedi , tebrikler türk hakemleri.

0|0
    0|0
  • Tarafsız bir şekilde söylüyorum evet gerçekten Fenerbahçe'nin hakkı idi. Beşiktaş ise çok şaşırttı.

0|0
    0|0
  • tamam sen şampiyon ilan ettiğine göre kalan maçları oynamaya gerek yok.. :)

0|0
    0|0
  • Cüneyt Çakır gibi ... evlatları yüzünden futboldan soğuyorum.

0|0
    0|0
  • Cüneyt çakır'ın gördüğü FB: 3-3 : BJK

Gerçekte olan FB: 4-3 : BJK

0|0
    0|2
Yükleniyor...