Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini nasıl buldunuz ?

Son yıllarda izlediğim en güzel karşılaşmaydı. Özellikle deplasmanda oynadığı futbolla Beşiktaşı tebrik etmek lazım ; çok daha iyi bir kadroya sahip Fenerbahçeye karşı dişe diş mücadele etti. Hakem Necip Uysala iki tane gereksiz sarı kart göstersede Fenerbahçe aleyhinede hatalar yaptı. Her iki takımda 1 puanı haketti diye düşünüyorum. Adına yakışır seyrine doyum olmayan Türkiyenin El Clasico ' sunu nasıl buldunuz ?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• necip in forma çektiği pozisyonda caner de forma çekiyor, emenikenin kafa attığı pozisyonda bariz kırmızı verilmesi lazımdı, bunları RIDVAN DİLMEN diyor fenerliler

birrde hakem diye ağlıyorsunuz

2|6
    0|3
    • Eminke'nin yabtığı hareketi bugün engin baytar yapmış olsaydı 6 kırmızı kart , üstüne 6 hafta maç cezası alırdı .

• evet ama burda bılıcın oyunu rolantıye alma cabasıda var ;3-2 yı korumayı ıstedı bıraz yuklense 4-2 bıterdı maç.

• aynen hatta beşiktaş 11 e 11 oynarken çok iyiydi ilk yarım saat

Kızlar Ne Diyor 8

• İlk yarı süper Beşiktaş,kırmızı kart görmesine rağmen çok iyi oynayan bir Fenerbahçe izledik.İkinci yarı sadece savunmaya yapmaya çalışan Beşiktaş,Necip'in atılmasıyla daha da hırsla oynayan bir Fenerbahçe vardı.Bana göre Miereles atıldığında Bilic bir hamle yapıp ileriye yönelik bir futbolcu sahaya sürmeliydi,bu Beşiktaş'ı canlı tutardı.Bence iki takımda maçı istiyordu ama kazanan olmadı.Hakem çok hatalıydı ama en azından saha da olaylar yaşanmadı.Maçta galip gelen olmasa da son zamanların en güzel ve en çekişmeli derbisi oldu.

1|4
    0|0
  • güzel maçtı.takımım beşiktaşla gurur duydum...

1|3
    0|0
  • cüneyt çakır bu akşam çok küfür yiyecek kesin olsun takımımla gurur duyuyorum bu takım böyle oynayarak şampiyon olacak :)

0|0
    0|0
  • El Classico Galatasaray-Fenerbahçe bir kere:)

Ben zaten beraberlik olsun diyordum oldu ama bence kanatlardan adamları iyi kapadınız ki hep santradan,ortadan hücum ettiler siz daha iyi oynayıp mücadele ettiniz bence Fenerbahçe size üstünlük kuramadı hem topla oynama oranınız da fazla Oğuzhan net 2 golü kaçırdı ama olsun bu puan bize yaradı:)

0|0
    1|6
    • umut bulut su arkadaşı şıkayet edermısın ben çok şikayet edıyorum yonetımı meşgul etmeyım

• GS- FB bence El Spastico :)

• Sen fazla konuşma bence

• Bi Galatasaraylı olarak babam sana hakkımı helal etmiyorum Cüneyt Çakır Necipi yok yere attın yatacak yerin yok diye feryat etti :) ama gerçekten zevkli bir maçtı dişe diş tempo hiç düşmedi

0|0
    0|0
  • fevkaledeninde fevki kanka ahahahaha yaşşa beşiktaş :))))))))))))))))))))))))))

1|1
    1|2
  • Evet güzel bir maçtı

0|0
    0|0
  • Harika bir maçtı ; Biz Aynı fenerbahçeyle aynı stadda yakın zamanda oynayan bir takım olarak Galatasaraydan daha iyiz. Umarım ilk ikide oluruz bu sezon.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• iki takımında yüreğine sağlık çok güzel bir maç izlettiler helal olsun ama bir şey demeden geçmemeyeceğim cüneyt çakır su katılmamış o.çocuğudur

2|0
    1|0
  • süperdi ya gerçekten. ama şerefsiz hakem golümüzü vermedi son dakikada daha öncede penaltıyı vermedi. bizim hakkımızda maç eze eze oynadık. Fenerbahçe !

0|0
    0|0
  • Daha zevkli geçecek mücadeleyi hakem Cüneyt Çakır berbat etti. 2 kırmızı kartında haksız olduğunu düşünüyorum. Hem Fenerbahçe açısından hem Beşiktaş Açısından hatalı kararlar verdi en çok zararı Fenerbahçe gördü 1 gol ( Kuyt a faul çaldığı pozisyon ) 2 net penaltıyı vermedi. 2 takımda güzel oynadı 2 sinide tebrik ediyorum fakat ben 3 puanı Fenerbahçe'nin hak ettiğini düşünüyorum 10 kişiyle uzun süre mücadeleyi bırakmadı...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin ligde rakipsiz olduğunu gösteren bir maç oldu. 10 kişi o tempoyu kaldırmak kolay iş değil ve bizim ligimizde başka bir takımın o tempoyu yapıp 10 kişi rakibi bunaltabileceğini düşünmüyorum. Real Madrid bile 10 kişi ile gs yi yenerken bu kadar atak ve topa sahip değildi . Kaleci Tolga oldukça iyi bir maç çıkardı. Volkan ise vasat günündeydi.

0|0
    0|0
  • ilk yarı kıran kırana geçen bir mücadelede ikinci yarın kapanmaya çalısıp kapanmayı bile beceremeyen bir beşiktaş vardı emenikenın kafa atması ne olursa olsun direk kırmızı karttı necipin oyudan atılmasının nedenıde hakemın bir takım 10 kısı obur tarafıda 10 kısı bırakıyımdı iyi oynayan bir fenerbahçe vardı ama kazanan olmadı

0|0
    0|0
  • dişe dişmi oynadı beşiktaş =)? 10 kişi fener sahasından çıkartmadı bjkyi =) ama güzel maçtı orası ayrı bide cüneyt çakır kulakları çok çınlamıştır.

1|0
    0|0
    • Beşiktaş 3-2 den sonra fener deplasmanında napsın hacı savunmaya çekildi ama haklısın bu andan ıtıbaren bilic çift forvete dönseydi maç berabere bıtmezdı. Bıze bu maçtan beraberlıkte ıyıdır gs yarın yenılecek dıye dusunuyorum.

• galatasarayı saymıyorum zaten ölmüş bitmişler.ama bir engelleme oldu bu belli fener bugun bjkyi yense lig biterdi.

• güzel maç oldu. sezon sonunda beşiktaş ile bir puan farkla son haftaya girersek burda bıraktığımız 2 puanı sence verirler mi ?

yayınlar paralı olduğu sürece heyecan kaçmasın muhabetine her takım çok çeker

0|0
    0|0
  • Süper bir maçtı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin bariz golünü veremediği için Necip'e kırmızı vermek zorunda kaldı Cüneyt. Ayrıca Fenerbahçe'nin bir de penaltısı verilmedi. İki takım da iyi oynadı ama hak eden taraf Fenerbahçe idi.

1|1
    0|1
  • Demekki her zaman 85+ da maç çeviremiyor fenerbahçe. Papaz her zaman pilav yemez. Ama üzülmeyin Aziz Yıldırım açıklama yapmıştı. Başkan olursam bu sezon tüm spor dallarında yapıcam şikeyi dedi. rahat olun.

0|0
    1|0
  • Gayet güzel maçtı. Beşiktaş'tan böyle performans beklemiyordum inanın çok şaşırttı. Maç Fenerbahçe'nin hakkı idi. Ama FB taraftarına kırgınım.

0|0
    0|0
  • ruhlarının birleştiğini dosta düşmana gösteren her iki takımımızı da bir beşiktaşlı olarak yürekten kutluyorom

0|0
    0|0
  • Verilmeyen gol ve penaltıyı saymazsak güzel zevkli maç oldu ama hak eden kazanamadı engellendi keşke hakem hatalarıda olmasaydı ama oldu bir kere yapacak birşey yok beşiktaşıda tebrik etmek lazım iyi direndi

0|0
    0|0
  • Böyle olacağı belliydi kardeşim Saraçoğlunda Beşiktaşa maç verirler mi hiç aklın alıyor mu ?

0|0
    0|0
  • Takımımın (GS) bu seneki oynadığı futboldan bir kere daha utandım

0|0
    0|0
  • ligtv de buldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...