Fenerbahçe bu sene şampiyon olamaz çünkü?

az dişli rakip olunca bocalıyor.sistemi yok ileriye şişir ceza sahasına girmeye çalış şut çek nereye giderse.forvetler kanat oynuyor arada santrafor oluyorlar kendilerini yere atıp faul alıyorlar anca. bu oyunla fenebahçe şampiyon olamaz.sizce? haklı değilmiyim?

• Haklısın
    67% (2)38% (3)45% (5)Oy Ver
  • Haksızsın
    33% (1)62% (5)55% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Düşüncelerimiz aynı. Fark ettiysen fenerbahçenin maç özetlerine bak hepsi karambol , hele ki son dklara gola ihtiyaçları olduğu zaman ceza sahasının o bölgelerinde fenerbahçeli oyunculara dokunmıcaksın . Kendilerini hemen atarlar , karombolden de golu yazarlar geçerler .

0|1
    1|0
    • aynen ileriye top şişiriyolar düşerse önüne şut çekiyorlar olmadı hakem yardım ediyor :D

• fb balı çok ünlüdür :)

• Dünyanın en ballı takımı . :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahce bu sezon sampiyon olacak Cuneyt Cakir gibiler de engel olamaz

1|0
    0|2
    • Bu sene fenerbahçe şampiyon olamaz .

• "Mu" soru eki oldugu icin ayri yazilir:) sen beni yargilayacak seviyede ve zekada bile degilsin yazik sana ergen

• sen ünlü ünsüz yazımını öğren bana "mı mi" yazılışını söylersin ;)

KARANLIK BİR AKŞAMDA BİRŞEYLER YAPILIR FAKAT BİRDE KADIKÖYDE BİRŞEYLER YAPILIR NEY BİLİYORMUSUN? KUPA KALDIRIRLIR :)

• fenerbahçe bu sene şampiyon olacak kim ne derse desin takımımla gurur duyuyorum :)

1|0
    0|0
    • şike yaptığı için mi gurur duyuyorsun :)

şampiyon olmaz çünkü bu oyunla 2. yarı puan kayıpları yaşayacak iyice 2.bitirir

• şampiyon olacak işte o kadar :)

• Bu Ersun Yanal'ın bahsettiği sürprizler sanırım

0|0
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon olamazsa şampiyon olacak takım çok

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerin oynadıgı oyunu izledinmi bugun ? 2 golü 2 penaltısı verilmedi üstüne 10 kişi kalmasına ragmen bjkyi resmen ezdi galatasaray mı şampiyon olacak.

2|1
    0|1
    • Bazilari iyi izleyemiyor iste maci:)

• seninle evlenirmi la kadın 2 güne kaçar la :D çocuğu olurmuş sen ilk önce milli ol sonra çocuk yaparsın bulursan evlenicek birini seninle :D

fb nin oyun şablonu yok balon futbol balon futbolcularla bu kadar 2.yarı iyice düşücek görecez.

• Sen Futboldan Anlıyor musun ? Yada Maçı İzlememiş sin ... Fener 10 kişi kalmasına rağmen beşiktaşı sahadan sildi be ! hakem 2-3 penaltıyı vermedi . adam kendi kalesine attı golü saymadı.Fener Süper Oynadı ...

2|1
    0|2
    • yaw he he hep aynı savunma.

maçı izlerken dedim arkadaşlara bak fb yenilir berabere kalırsa bahanesi hazır " FENERBAHÇE NE GÜZEL OYNADI " GS 28 şut atıp yenilince haticeye değil neticeye bak diyen fb taraftarı değilmiydi?

• Gormek istedikleri gibi goruyorlar fener bugun herseye ragmen iyi top oynadi

• Ersun Yanal her zamanki gibi ligin 2. yarısında düşüşe geçecek ayrıyaten Fenerbahçe 2. yarıdaki önemli maçların hepsini deplasmanda oynayacak

0|0
    2|0
    • yarın gs yenerse ki kasımpaşa maçı çok zor puan farkı 7, ttarenada gs yener puan farkı 4.

ve bilmem kaç hafta var ayrıca beşiktaş var ts var kasımpaşa var zor iş

• hocam sen mancinin teknik direktör olduğunu düşünüyormusun? ben düşünmüyorum açık net sneijder ve muslera takıma dönerse takım düzelir. madrid maçında sneijder sonradan son dklarda girdi kendini belli etti adam kalite akıyor

• Sneijder kalite akıyorda yarınki maçta oynamayacakmış...Bu adam ligde en kritik maçlarda oynamayacakta hangi maçta oynayacak merak ediyorum

• necip in forma çektiği pozisyonda caner de forma çekiyor, emenikenin kafa attığı pozisyonda bariz kırmızı verilmesi lazımdı, bunları RIDVAN DİLMEN diyor

bide hakem diye ağlıyorsunuz

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak çok komik buldum bu yorumunu. adamlar bütün maç oynadı, beşiktaş 11 kişi olmasına rağmen sadece izledi. şu maçın ardından şöyle bir yorum, çok komik.

0|0
    0|0
    • ayrıca fener şampiyon olacak demiyorum. biz şampiyon olacaz.

• gs da sneijder ve muslera dönsün tamamdır herşey.

madrid maçında 75 gidrdi sneijder en az 3-4 tane gollük pas başlattı pas akışı sağladı adamın girişinden herşey belli oldu form tutsun sakatlanmassa juve maçıbizim

• bak sneijder tam mancini sisteminin adamı. fatih hocanın gidişinden sonra, formunun yükselmesinin tek sebebi de budur ;) onun sakatlığı şu andaki galatasaray için çok büyük eksiklik. Allah'a şükür iyileşti ama form tutması zaman almaz inşallah. görecez bakalım ;)

• galatasaraylıyım üzülerek söylüyorum ki fener şampiyon olucak .

1|0
    0|0
    • fb bu oyunla sulu gider susuz gelir 2.yarı düşüşe geçecekler.

• sen rahat ol ;) bizim için zor olan kalan 5 maç. 2. yarı çok farklı bir galatasaray izleyecez.

Yükleniyor...